Akü Takviye Hizmeti

Trafikte yolculuk yaparken ya da araçlar park halindeyken pek çok sorun ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu sorunlardan bazıları araç sahipleri tarafından çözümlenebilmektedir. Bazı sorunlar ise profesyonel kişiler tarafından çözümlenmektedir.

Araçlarda karşı karşıya kalınan sorunlardan biri araç aküsünün bitmesi olarak bilinmektedir. Akü boşalması durumunda doğrudan profesyonel bir destek alınması gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bu durumda akü takviye hizmeti ile aküden aküye şarj aktarma işlemi gerçekleştirilmektedir. Akü takviyesi, akü boşaldığı zaman acil ve önemli hallerde yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Aracın aküsünün bittiği zaman gereken müdahalenin kısa bir zaman içinde yapılması büyük önem taşımaktadır. Kısa zamanda boşalan akünün şarj edilerek tekrar işlevini yapabilir hale getirilmesi aracın sistemli şekilde çalışmasını devam ettirmektedir.

Akü Takviye Neden Gereklidir?

Aracınızın Aküsü 5 yıldan fazla kullanıldıysa Tamamen bitmiş olabilir.
Aracınızın kontağını çevirdiğinizde Aracınız çalışmıyorsa ve Garip bir uğultu sesi geliyorsa Akünüz tamamen boşalmış olabilir.

Aracınızın Aküsü bittiyse Araç modelinizi Bize bildirin Bulunduğunuz konuma donanımlı ekibimizi hemen gönderelim

Araç Akü Takviye aracınızı çalıştıracaktır.
Fakat Her zaman işinizi sağlama almanızı ve Akünüzü değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Araçlardaki Akü Ne İşe Yarar?

Akü takviyesi, araçlardaki akünün bitmesi ile biten akünün kısa zamanda şarj edilerek, aracın yeniden çalışabilir hale gelmesini sağlamaktadır. Akü takviye hizmeti, araçların çok acil durumlarda kaldığı zaman özellikle uygulanması gereken bir yapıyı oluşturmaktadır. Akü, elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürüp depolayan ve devresine bir alıcı bağlandığında da bu enerjiyi yeniden elektrik enerjisine çevirip dış devreye aktaran bir sistem olarak bilinmektedir.

Akünün motorlu araçlarda olan görevi, motorun ilk gerçekleşen hareketinde, marş motorunu çalıştırması için yüksek akım iletimini sağlamaktadır. Bunun dışında, motor devrinin yüksek ve elektrik harcamasının düşük olduğu anlarda şarj sisteminin ürettiği elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolamak gibi görevleri de bulunmaktadır.

Akünün Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Akü takviye hizmeti, gerekli koşullarda akünün yeniden araç içinde yarar sağlayacak şekilde çalışabilir konuma getirilmesini sağlamak için yapılmaktadır. Akünün bitmesi, boşalması ya da ömrünü tamamen doldurması durumunda sağlanan akü takviyesi, aracın çalışması için önem taşımaktadır.

Akünün kendi çalışma sisteminde meydana gelen sorunlara yönelik profesyonel destek sağlayan akü takviye hizmeti birçok kişinin öncelikli tercihini oluşturmaktadır. Pek çok kişinin yoğun şekilde yaşadığı akü sorunları genellikle araçların trafik akışı içindeyken ortaya çıktığı ve çözüm için de akü takviye hizmeti talep ettiği, durumları ortaya çıkmaktadır. Genel olarak akünün bitmesi kesin olarak kullanım yapısının takibi ile belirlenebilmektedir.

Akü Takviyesi Nasıl Yapılır?

Akü takviye hizmeti, pek çok kişinin yaşadığı akü sorunları için oluşturduğu en kalıcı çözüm yolunu oluşturmaktadır. Araç içinde akünün bittiğine ya da akü ile ilgili bir sorun olduğuna yönelik bir durum ortaya çıktığında belirli adımlar takip edilerek çözüm sağlanmaktadır. Profesyonel bir akü desteği almak öncelikli olarak doğru çalışmayı sağlamada ilk adımı oluşturmaktadır.

Akü ile ilgili yapılacak çalışma da gelen destek ekibi akü ile ilgili sorunun kaynağını tespit ederek çözüm için en önemli adımı belirlemektedir. Sonrasında akünün takviye edilme işlemi ya da tamamen değiştirilmesi durumlarına karar verilmektedir. Böylece çözüm kısa sürede kalıcı olarak sağlanmaktadır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

10 + Mobil Araçlarımız sayesinde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasına Akü Takviye Hizmeti Sunmaktayız. İstanbulun herhangi bir yerindeyseniz Ekibimize konum göndermeniz yeterlidir.

Hızlı Destek

 • Adres  :
  Zümrütevler Mh. Adatepe caddesi no : 21 Maltepe / istanbul
 • Telefon :
  0543 543 38 35
 • Telefon :
  0533 193 58 54
 • Konum :
  Tüm istanbul’a 7/24 Yol Yardım Akü Takviye Hizmeti Sağlamaktayız.

Araçlarınızın Akü Değişim ve Akü Takviye işlemleri için Buradayız.