Oto Çekici Hizmeti

Son zamanlarda artan araba satışı ile insanlar herhangi bir yere ulaşım sağlamak amacı ile toplu taşıma araçlarının kullanımı azalmıştır. Böylelikle de trafikler oldukça yoğun hale gelmiştir. Özellikle de İstanbul’da trafikte saatler geçirmemek mümkün değildir. Yaygınlaşan özel araç nedeni ile artan trafikte araç arızalanmaları ve kazalar da yoğunlaşmıştır. Herhangi bir arıza durumunda aracın tekrardan çalıştırılması olanaksız olabilir. Böyle bir durumda da araç tamirinin yapılabilmesi için aracın öncelikle hareket ettirilmesi gerekir.

Böyle bir durumda da oto çekici hizmeti devreye girer. Eğer ki yolda kaldıysanız ya da kaza yapmış iseniz GKS yol yardım ile sizin bulunduğunuz yere en hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak aracınızı çekicimiz ile alır ve istediğiniz yere kadar götürürüz.  Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz yapılması gerekeni hızlı, güvenilir ve uygun fiyata yaparak hem vaktinizden hem de cebinizden çalmayız. Böylelikle siz de biz de memnun kalırız.

7/24 Oto Çekici Hizmeti

Ne zaman kaza olacağı belli olmaz. Trafikte yolculuk yaparken aracınızın ne zaman arıza yapacağı da asla belli olmaz. Bazı durumlarda araç arızası hemen giderilebilir düzeyde olup yola devam edilebilir hale getirilebilmektedir. Bazen de sorunlar hemen çözülemez olur.  Bu sebeple de 7/24 oto çekici hizmeti sunarak her an her dakika önceliğimiz sizi kurtarmaktır. Hava şartları nedeni ile de aracınızı hareket ettiremiyor olabilirsiniz. Ya da bazı durumlarda aracınız çamura saplanmış olabilir. Herhangi bir arıza sonucu aracınız çalışmayabilir ya da bir kaza meydana gelmiş, arabanızı çektirmeniz gerekebilir. İstanbul’da neredeyseniz hemen bulunduğunuz konuma olabildiğince hızlı gelerek sorununuzu çözeriz.

İletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp üzerinden mesaj atarak bulunduğunuz konumunuzu ve sorununuzu bize iletebilirsiniz. Böylelikle 7/24 hizmet veren deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarımız en hızlı şekilde bulunduğunuz yere gelerek size yardımcı olur.

İstanbul Oto Çekici

İstanbul içerisinde araç ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında ya da olası bir kaza durumu olduğunda aklımıza ilk gelen çekici çağırmaktır. İstanbul oto çekici için önceliğiniz hızlı, güvenilir bir hizmet ise bizi seçmeniz dahilinde işini iyi bilen, tecrübe sahibi ekimiz ile birlikte sorunun ne zaman nerede yaşandığı fark etmeksizin yardımınıza koşarız. Her gün her saat hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet almak için bizi seçebilirsiniz.

Arıza, lastik sorunları, kazalar. Sorununuz ne olursa olsun önceliğimiz sizi güven altında tutmak. Bu sebeple de her türlü araç ile ilgili sıkıntı yaşadığınız anda her zaman yanınızda olmaktan, size yardımcı olmaktan gurur duyarız. Bu sebeple de sizi memnun etmek adına da hizmetlerimizde en uygun fiyatlandırmalar yaparız.

7/24 yol yardım desteğimiz ile yolda kalmayacaksınız. Yolda her ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

Oto Çekici Hizmeti için 10 + Mobil Araçlarımız sayesinde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasına Oto Çekici Hizmeti Sunmaktayız. İstanbulun herhangi bir yerindeyseniz Ekibimize konum göndermeniz yeterlidir.

Hızlı Destek

 • Adres  :
  Zümrütevler Mh. Adatepe caddesi no : 21 Maltepe / istanbul
 • Telefon :
  0543 543 38 35
 • Telefon :
  0539 200 60 32
 • Konum :
  Aracınız Yolda kaldıysa herhangi bir yere taşınması gerekiyorsa istanbul’dan Türkiye’nin herhangi bir iline Oto Çekici hizmeti sunabiliriz.

Tüm Onarım İhtiyaçlarınızda Ulaşımınıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız