Yol Yardım

Gün geçtikçe artan ticari araç alımları ile birlikte trafikler daha da sıkışık hale gelmiştir. Uzun trafiklerde sürekli aracı hareket ettirip durdurmak hem aracınız için hem de sizin sıkıntılı bir durum olabilir. Aynı zamanda böyle yoğun trafikli dönemlerde kazalar da kaçınılmazdır.

Dikkatli davranıyor olsanız bile yol boyunca başınıza ne geleceği belli olmaz. Lastiğiniz patlayabilir, aracınız arıza yapabilir, kazalar atlatabilirsiniz. Bu noktada GKS yol yardım hizmeti ile hiçbir sorunu dert etmenize gerek kalmayacaktır.

İstanbul’da iseniz yolda sorun yaşamanız durumunda bizimle birlikte yola devam edebilirsiniz. Herhangi bir soruna karşı bizi aramanız durumunda aracınızın bulunduğu yerde yapılması mümkün olan her tamir ve onarım işlemini, arıza tespitini, lastik değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Deneyimli ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunacağımızdan dolayı gurur duyarız. Aracınızla ilgili bir sorun yaşandığı anda sadece bir telefon uzağınızdayız

7/24 Yol Yardım Hizmeti

Trafik büyük şehirlerin en büyük sorunlarından biridir. Özellikle İstanbul trafiği hem sürücülere hem de araçlara oldukça sorun yaratabilmektedir. Köprülerde beklenen uzun kuyruklar, saatler geçen ve azalmayan trafikler sürekli durup hareket eden araçlar… Her ne kadar tedbirli davranılacak olsa da böyle zamanlarda sorunları ön görmek pek de mümkün değildir. Yol boyunca araç bozulması, lastik patlaması ve kazalar oldukça sık görünür. Böyle zamanlarda yol yardım hizmeti veren firmaları aramak kaçınılmazdır. Eğer ki siz de sorun yaşıyor iseniz gün, saat fark etmeksizin GKS ile 7/24 yol yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçip sorunu bildirmiş olmanız durumunda konumunuza göre oldukça hızlı bir şekilde gelmeye çalışarak arıza ne ise onu ortadan kaldırarak yola devam etmenizi sağlanır. Yol yardımı için bizi tercih etmeniz durumunda uygun fiyatlı ve yüzünüzü güldüren, hızlı ve güvenilir bir hizmet almış olursunuz.

Yol Yardım Hizmetlerimiz

Yol boyunca başınıza aracınız ile alakalı bir sürü sorun gelebilir. Aracınız arızalanabilir, lastiklerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz ya da bir kaza durumu söz konusu olabilir. Sorununun her ne ise aracınız için en iyi yol yardım hizmeti ile size çözüm olacağız. Tek yapmanız gereken olası bir arıza durumunda iletişim numaramızdan bizi aramanız.Lastik yol yardım hizmetlerimizden biridir. Lastik tamiri için herhangi bir gün ve herhangi bir saatte arayarak yardım alabilirsiniz. İstanbul’da lastiğinizin patlaması durumunda konumunuza gelerek lastiğinizi onarıyoruz. Eğer ki tamir edilemiyorsa yedek lastik takma işlemi uyguluyoruz.

Oto çekici hizmetimize de yine istediğiniz gün istediğiniz saat de arayarak erişebilirsiniz. Arabanız arızalanabilir, kaza yapmış olabilirsiniz. Sorun ne ise yanınızdayız. Çekici araçlarımız ile konumunuza gelerek aracınızı alarak istediğiniz yere kadar aracınızı götürüyoruz. Eğer ki aracınızla ilgili yaşadığınız sorun tarafımızda çözülebilecek tamir işlemleriniz hemen bulunduğunuz yerde başlamaktadır.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası

10 + Mobil Araçlarımız sayesinde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasına Yol Yardım Hizmeti Sunmaktayız. Yol Yardım hizmeti için size kaliteli bir hizmet verecek Gks Yol Yardım firması ile irtibata geçebilirsiniz

Hızlı Destek

 • Adres  :
  Zümrütevler Mh. Adatepe caddesi no : 21 Maltepe / istanbul
 • Telefon :
  0543 543 38 35
 • Telefon :
  0533 193 58 54
 • Konum :
  İstanbul’un Tüm ilçelerine 7/24 Yol Yardım Araç Kurtarma Hizmeti Sağlamaktayız.

Tüm Onarım İhtiyaçlarınızda Ulaşımınıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız