Bolu Çoklu Çekici

Bolu Çoklu Çekici bünyesinde yürütülen tüm işlemler firmamız sayesinde hassasiyetle ilerletilmektedir. 7 gün 24 saat sizlerin hizmetine sunulan bu işlemler firmamızda yer alan sigorta kapsamlı çekici araçlar ile sağlanmaktadır. Şehirler arası kurtarıcı taşıma hizmeti kapsamına giren araçlar özellikle binek otomobiller ve küçük boyutlu ticari araçlar şeklinde söylenebilmektedir.

Konu Başlıkları

Çoklu Oto Kurtarıcı Hizmeti

Çoklu çekici araçlar birden fazla çeşide sahip olup ihtiyaç durumuna göre ilgili konuma yönlendirilebilmektedir. Çoklu çekiciler ile sağlanan hizmet sadece bozulmuş veya arıza yapmış araçlarda değil özellikle uzun yol boyunca kendi aracını kullanmak istemeyen kişiler için de kurtarıcı olmaktadır. Bu nedenle çoklu çekici hizmetinin diğer bir ismi de Çoklu Oto Kurtarıcı Hizmeti olarak anılmakta olup araç taşıma işlemi sunulmaktadır.

Şehirler Arası Çoklu Çekici

Şehirler arası araç taşıma işlemleri sayesinde çok uzak ya da yakın mesafeler için aracın alınıp belirlenen konuma götürülme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler sırasında aracınızda herhangi bir çizik dahi oluşmaması için son derece dikkatli bir süreç yürütülmektedir. Hızın ne kadar önemli olduğu bilindiği için siz aradıktan hemen sonra hazır olan çekici araçlar direk istenen noktaya yönlendirilmektedir.

Firmamız özellikle trafiğin kalabalık olduğu ve hasarların sık meydana geldiği şehirlerde ihtiyaç duyulan çekici araçları ile hizmetinizde olmaktadır. Hem pratik hem de güvenilir yönleri sayesinde firmamız sık tercih edilmekte ve saat fark etmeksizin sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

Bolu Toplu araç Çekici

Bolu Toplu araç Çekici Bolu ilinden herhangi bir ile Çoklu çekici hizmetinde profesyonel destek sunmaktadır.

Çoklu çekici hizmetinin fiyatları araçların bolu’dan gideceği ile göre değişkenlik göstermektedir. Daha doğrusu fiyat bilgisi her araç ve km mesafesi için sabit değildir. Bu fiyat değişikliğinin birden fazla nedeni olmaktadır. Öncelikle taşınacak olan aracın boyutuna bağlı olarak fiyat değişikliği görüldüğü söylenebilmektedir.

Fiyat konusunda etkili olan ikinci bir neden ise çekicilerin taşınması istenen araca ulaşması ve aracın alınıp istenen noktaya götürülmesi sırasında katedilen yolun km cinsinden değeridir. Bunun yanı sıra vip olarak sağlanan hizmetler de fiyatı son derece etkilemektedir. Vip çekici hizmetlerinden kasıt el üstünde tuttuğunuz aracınızın diğer araçlar ile tek olarak, ikili ya da dörtlü şekilde özel bir taşınma işlemi şeklinde ifade edilebilmektedir. Doğal olarak fiyatı diğer çekicilere göre farklılık gösterebilmektedir.

Leave A Comment