Izmir Çoklu Çekici

İzmir çoklu çekici işlemleri firmamız tarafından hassasiyetle yürütülmektedir. Mesai günleri içinde düzenli olarak ilerletilmekte olan bu hizmet, firmamıza ait taşıma sigortalı araçlar yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetin kapsamı içine giren araçlar bilinen binek otomobiller ile küçük boyuta sahip ticari araçları içine alacak şekildedir.

Konu Başlıkları

Çok Amaçlı Çoklu Çekici

sizde çok amaçlı çoklu çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çoklu Çekiciler çok amaçlı olarak çalışmakta olup sadece yolda kalmış araçları kapsamamaktadır. Çoklu çekiciler ile kendi aracınızın sağlamsa bile yerinden alınıp istediğiniz herhangi başka bir yere bırakılması sağlanmaktadır. İstenilen yere teslim edilen araçlar o noktaya kadar güvenli bir şekilde götürülmektedir. Yol boyunca taşınan araçların üzerinde kesinlikle herhangi bir hasar meydana gelmemekte, bu konuya son derece dikkat edilmektedir.

İzmir Çoklu Çekici Şehirler Arası Kurtarıcı Taşıma Fiyatları

İzmir çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma fiyatları bazı belirleyici etkenlere göre değişmektedir. Özetlenecek olursa fiyat bilgisi her araç için sabit değildir. Bu fiyat değişme kriteri öncelikli olarak taşınacak olan aracın boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Örnek olarak aracınız büyük boyuta sahip ise küçük boyuta sahip otomobillerden biraz daha fazla ücret ödemek durumunda kalabilirsiniz. Örnek Istanbul Çoklu Çekici hizmetlerinde binek otomobil, jeep, minibüs tarzı araçlar tırlar kullanılarak düzenli seferler ile istenilen konuma uygun olarak taşınmaktadır. Bu taşıma işlemleri standart yapılabileceği gibi vip konforu ile de sağlanabilmektedir. Vip konforundan kasıt son derece değer verdiğiniz aracınızın diğer araçlar ile tek olarak, ikili ya da dörtlü şekilde özel olarak taşınma işlemidir.

İzmir Çoklu Çekici Şehirler Arası Kurtarıcı Taşıma Firmaları

İzmir çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma firmaları her şehirde olduğu gibi İzmir’de de birden fazla sayıdadır. Firmamız kendini hem pratik olması hem güvenilir olması hem de uygun fiyatlara sahip olması nedeni ile bir adım öne çıkarmıştır. Aracınızla uzun yollar gitmenize gerek kalmadan bulunduğu konumdan alıp istediğiniz yere bırakma işlemini gerçekleştirmekte olan firmamız, alanında uzman sürücüler ile çalışmaktadır. Bu çoklu çekici hizmetini tatile ya da gezmeye giderken rahatlıkla tercih etmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Leave A Comment