Nato Yolu Çekici

Çekici araçlarımızın en önemli işi yolda kalan kişilere ulaşmaktır. Herhangi bir yolda kalan araç ve sahibine ulaşarak güvenliklerini kontrol altına alıyoruz. Aracınız hangi zor şekilde kalırsa kalsın ulaşarak en yakın tamir servisine götürüyoruz. Nato Yolu çekici, araç nasıl zorda kalırsa kalsın, çekiciye yüklemeyi bilir. Gerekli yardımcı ekipmanlarla aracınız çekiciye alınır. Her koşul için farklı ekipman farklı araç yükleme stratejisi gerekir. Bunun için bizi aradığınızda aracın yaşadığı durumu ve bulunduğu konumu aktarmanız şarttır. Buna göre gerekirse yardımcı bir kişi daha getirilerek araç kurtarma operasyonu başlatılır. 

Konu Başlıkları

Nato Yolu Yol Yardım

İşimizi yaparken tüm önemli güvenlik önlemlerini alıyoruz. Ayrıca araç taşınırken yolda başına gelebilecek her ihtimale karşı sigorta da yapıyoruz. Bu yüzden aracınız çekici aracımızda tam donanımlı güvenliğe sahip oluyor. Forklift, ağır vasıta, minibüs, tekne, motosiklet, otomobil, iş aracı, otobüs, traktör gibi araçların tamamı güvenli bir şekilde taşınır. Araç çamura saplanmış, yoğun kar yağışı altında kalmış, trafik kazasına karışmış ya da aküsü bitmiş olabilir. Hangi durumda olursa olsun Nato Yolu yol yardım araçlarınızı kurtarmaktır. Uçurum kenarında kalmış araçlar dahi kurtarılabilir.

Nato Yolu Oto Kurtarma

Firmamız yılın her günü ulaşılabilir bir firmadır. Gece gündüz demeden sizlerin yardımı için çalışmaya devam ediyoruz. Bize ulaştığınızda sizden birkaç bilgi istiyoruz. İstediğimiz ilk bilgi konum, daha sonra araç modelidir. En yakın çekici görevlisi konumunuza ulaşarak aracınızı çekiciye yükler. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığında araç taşınır. Araç taşıma fiyat belirlenirken kilometreye ve aracın durumuna göre fiyat belirlenir. Nato Yolu oto kurtarma gidilen kilometre arttıkça fiyatı arttırır. Önceden fiyatta anlaşma sağlanır.

Motor hasarları ve mekanik arızalarda yapacak bir şey yoktur. Kişi kendi kendine çözüm üretemez. Bunun için en yakın oto çekici ile iletişime geçmek gerekir. Hangi koşulda kalırsanız kalın araçlarımız size önemli yardımlarda bulunur. Çalışmayan araç çekiciye alınarak istediğiniz yere bırakılır. Çekici hizmeti hem şehir içi hem de şehirler arası yapılabilir. Hasar gören araçların yanı sıra sıfır kilometre araçlarda taşınabilir. Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment