Tekirdağ Çoklu Çekici

Tekirdağ Çoklu Çekici hizmeti veren firmamız araçları güvenle ve dikkatle taşımaktadır. Birçok model ve boyuttaki araçları ister şehir içi ister şehir dışı olsun özenle taşımaktayız. Her araca uygun şekilde dizayn edilmiş çekici araçlarımız mevcuttur. Gerek satış için transfer edilecek araçlar olsun gerekse yol da arızalanmış araçlar olsun her durumda taşıyıcı hizmeti vermekteyiz. Yol yardım servisimiz 7/24 hizmete açıktır. Yılın her günü, her saati ve her dakikasında ekiplerimiz hazır olarak beklemektedir. Ekiplerimiz araç taşımacılığı, yol yardım ve araç arızasına ilk müdahale gibi eğitimleri alarak bu hizmeti yürütmektedir.

Araç Taşıma Fiyatları

Araç taşıma fiyatları değişkenlik gösterse de fiyatlarımız rekabetçi fiyatlardan oluşmaktadır. Fiyatların değişkenlik göstermesinde birinci neden işin niteliğidir. Çoklu Çekici araç başına ve mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Şehir içi oto yardım servisimiz de ise fiyatlar daha uygundur çünkü şehir içi mesafe kısa olacağından ötürü maliyeti de düşüktür. Şehirler arası oto kurtarma hizmetinde ise mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çoklu Çekici için Uygun Hizmet Bedeli

Genel olarak bu hizmet otobanda yolda kalmış araçlara yöneliktir.
Fiyat ve performans oranlaması yapıldığında uygun hizmet bedeli yansıtıldığını söyleyebiliriz. Herhangi ekstra masrafın oluşması söz konusu değildir. Aracınız arıza yaptığında hizmet verdiğimiz bölgede bulunuyorsanız kontağı kapatarak hemen bizi arayabilirsiniz. Hızlı şekilde size ulaşır ve aracınızı en yakın uygun bölgeye taşırız.

Şehirler Arası Çoklu Araç Taşıma

Şehirler Arası Çoklu Araç Taşıma işlemi birden fazla aracın aynı araç ile taşınmasıdır. Tekirdağ ilinden başka bir ile araçlarınızı taşımak istiyorsanız istanbul çoklu çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu işlem gerçekten dikkatle yapılması gereken bir işlemdir. Taşıyıcıya yüklenen araçların dikkatli şekilde yerleştirilerek araca sabitlenmesi gerekir.  Araçlar yüklendikten sonra tekrardan gözden geçirilerek dikkatli bir sürüş ile taşıma işlemini yapmaktayız. Çoklu araç taşıyıcı personellerimizin bu alanda eğitimleri ve gerekli belgeleri mevcuttur.

Araç Yükleme işlemlerinde Profesyonel Ekip

Firmamız araçların yükleme işlemlerini Profesyonel Ekip sayesinde yapmaktadır. Araçlar herhangi bir hasar alamadan sorunsuz şekilde şehirler arası güzergahlar da taşınmaktadır. Uzman ve tecrübe sahibi firmamız ile artık araçlar güvenle taşınmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek araç taşıma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Leave A Comment