Mini Elektrikli Araba Modelleri ve Fiyatları 2022

2022’de başlıca mini elektrikli araba modelleri seçilecek fiyat aralığına göre değişiklik göstermektedir. Sürüş menzili, batarya ömrü gibi kriterlere göre elektrikli araba çeşitleri istenen fiyat aralığında tercih edilebilir.

Konu Başlıkları

FWD Marka Mini Elektrikli Araba -60V 1200W

FWD markasına ait mini elektrikli 60V 1200W, sürüş menzili aracı kullanan kişinin kilosuna bağlı olarak değişiklik gösteren bir araçtır.Ortalama olarak 35-50 km’dir.

  • Pil: 55aH/60V
  • Şarj süresi yaklaşık olarak 6-8 saat arası değişmektedir.
  • Menşei: Çin

Kapalı tasarımı ile soğuk ve sıcak havası engeller. Renk seçeneği vardır. Evde sahi şarj edilebilir.

FDW Marka Mini Elektrikli Araba-60V 1000W

Ufak elektrikli 60V 1000W aracın menzili de sürücünün ağırlığına göre değişmekle beraber ortalama 40 km’dir.

  • Pil: akü
  • Şarj süresi: ortalama olarak 5-6 saattir.
  • Menşei: Çin

Mini elektrikli araba modelleri arasında en çok tercih edilen araçlar arasındadır. Yaklaşık 180 kiloya kadar taşıyabilmektedir. Geleneksel direksiyona sahiptir. Kullanımı kolaydır. Yağmurdan ve güneşin zarar ışınlarından koruyabilecek bir tasarımla oluşturulmuştur. Araçta LED ekran bulunmaktadır ve bu sayede ne kadar akü kaldığı kalan akü ile kaç km daha yol gidilebileceği gibi bilgilere ulaşılabilir. Rahat bir şekilde park olanağı sağlayan elektrikli araba ayrıca enerji tasarrufu yapmaktadır.

Mini Elektrikli Araba Microlino

Microlino araç tasarımı Retro tarzda olan araç bakıldığında BMW markasının 1953-1955 yıllarında ürettikleri Isetta modelini anımsatmaktadır. Kısa sürede dünyada popüler olmayı başarmış bir tasarımdır. Aracın tek kapısı bulunmaktadır ve kapısı önden açılmaktadır. Aynı zamanda çevre dostu bir araçtır. Otomobilin 2 farklı bataryası bulunuyor. Bataryalardan biri 8 kWh’dir. Bu batarya ile 125 km yol gidilebilir. Diğer bataryası 14.4kWh olan aracın bu bataryası ile de 200 km yol gidilebilmektedir. Aracın motoru 20 beygir gücünde olup Türkiye satış fiyatı 12.000 euro’dur.

Elektrikli Araba RegalRaptor E-Car

RegalRaptor firması çıkardığı E-Car serisi ile piyasada tekrar canlanmaya başlamış bir firmadır. Mini elektrikli bu araç ergonomik, kolay kullanıma sahip, rahat ve basit park edilme özelliğine sahiptir. Araç 3 tekerleklidir. 60V voltajlı aracın azami hız limiti 40km’dir. Aracın 180 kiloya kadar taşıma kapasitesi vardır. Araç sunduğu rahatlık ve konfor sayesinde birçok kişinin favorilerindendir. Elektrikli araba fiyatı ise ortalama olarak 57 bin TL’dir. Kur farkına bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir.

busayfaya-reklamver
Bu sayfaya Reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Leave A Comment