Sahrayıcedit Lastikçi

Sahrayıcedit Lastikçi arayışınızda çok yakınınızdayız. Lastikler aracın yer ile temasını sağlayan tek ve son noktadır. Bu yönüyle bakıldığında hassas bir konumda olan lastiklere gereken önem mutlaka verilmelidir. Yıpranmış, miadını doldurmuş bir lastik ile seyahat etmek hayati yönden birçok riski de beraberinde getirmektedir. Oto lastikçi firması olarak lastik ile ilgili tüm sorunlarınıza kesin çözümler sunmaktayız.

İstanbul Sahrayıcedit Lastikçi

Araç lastikleri yolda bulunan yabancı cisimler sebebiyle veya bazı zamanlarda sert yüzeylere çarpma yoluyla patlayabilmektedir. Patlayan lastiğin onarımı her ne kadar patlak sıvıları kullanarak yapılabilse de kalıcı bir çözüm olarak mutlaka profesyonel bir lastikçi tarafından tamir edilmelidir. Bu hizmeti İstanbul Sahrayıcedit Lastikçi firmasından alabilirsiniz.

Sahrayıcedit Oto Lastikçi

Araç park halinde iken araç lastiklerinden herhangi birinde lastik havasının az olduğu tespit edilmiş ise lastik uygun pompa kullanılarak şişirilmeli ve lastik belli bir müddet gözlemlenmelidir. Lastik belli bir zaman sonra tekrar inmiş ise Sahrayıcedit Oto lastikçi atölyesi bulunarak tamir ettirme yoluna gidilmelidir. Lastik Yol Yardım hizmeti servisimiz patlak lastiklerinizi en kısa sürede tamir ederek işlerinize kaldığınız yerden süratle devam etmenizi sağlamaktadır.

Yazlık Kışlık Lastik Değişimi

Kış şartlarında güvenli seyahat edebilmek için uygun özelliklerde kışlık lastiklerin kullanılması gerekmektedir. Bu lastiklerin donma dereceleri daha düşük olmaları sebebiyle kış koşullarında araçlara daha iyi bir yol tutuşu sağlamaktadır. Servisimizde yazlık kışlık lastik değişimi uzman lastik ustalarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Uzman Lastikçi

Lastik değişiminin yapılması esnasında aracın yolda titreme yapmaması için gerekli balans ayarları uzman lastikçi tarafından yapılmalıdır. Profesyonel olarak çalışmayan lastikçilerde yaptırılan lastik değişimleri araçta yüksek düzeyde titremelere ve sürüş konforunun kaybolmasına sebep olmaktadır. Servisimizde gerekli lastik ayarları kalibrasyonu yapılmış alet ve donanımlar kullanılarak mükemmel seviyede yapılmaktadır.

Leave A Comment