yolyardimi.gen.tr Gizlilik Politikamız ; mahremiyetiniz konusunda kendinize olan güveninizi ve güveninizi sürdürmeye kararlıdır. Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı açıklamaktadır.

Konu Başlıkları

Gizlilik politikamız hakkında

Bu gizlilik politikası, web sitelerimiz, uygulamalarımız ve bu gizlilik politikasına (her biri bir “Hizmet”) atıfta bulunan veya ona bağlanan programlar ve etkinlikler dahil diğer hizmetlerimiz için geçerlidir. Bu politika, size sağlanan ek gizlilik bildirimleri, hükümler veya bildirimlerle tamamlanabilir. Hizmetin sahibi veya yöneticisi olan GKS YOL YARDIM şirketi, burada tanımlandığı şekilde, Hizmete sağlanan veya Hizmet tarafından veya Hizmet için toplanan kişisel bilgilerinizin birincil denetleyicisidir.

Topladığımız bilgiler

Sizinle ilgili bilgileri üç şekilde topluyoruz: doğrudan sizin girişinizden, üçüncü taraf kaynaklardan ve otomatik teknolojiler aracılığıyla.

Bize verdiğiniz bilgiler

Doğrudan sizden topladığımız kişisel bilgi türleri, kullandığınız Hizmetin içeriğine ve özelliklerine ve bizimle başka şekilde nasıl etkileşim kurduğunuza bağlıdır ve şunları içerebilir:

Adınız, e-posta adresiniz, posta adresiniz, telefon numaranız ve sosyal medya adresiniz gibi iletişim bilgileri;
Kullanıcı adları ve şifreler, şifre ipuçları ve benzer güvenlik bilgileri gibi hesap oturum açma kimlik bilgileri;

Profil Bilgileri

Eğitim alanınız, mevcut pozisyonunuz, çalışma alanınız ve ilgi alanlarınız, cinsiyetiniz, kimliğiniz ve fotoğrafınız gibi eğitim, profesyonel ve diğer arka plan bilgileri dahil olmak üzere diğer hesap kaydı ve profil bilgileri;
Ek açıklamalar, yorumlar, katkılar ve yanıtlar gibi hesabınıza yüklediğiniz ve paylaştığınız veya sakladığınız içerik;
Kredi veya banka kartı numarası ve devlet tarafından verilen kimlik numaraları gibi ödeme bilgileri;
Müşteri desteğine gönderdiğiniz sorular veya bilgiler gibi bizimle ilettiğiniz bilgiler;

Favorileriniz Arama Sorgularınız

Favorileriniz ve arama sorgularınız gibi Hizmet ile etkileşimin bir parçası olarak bize sağladığınız veriler; ve / veya
Tercih ettiğiniz dil ve almak için kaydolduğunuz uyarıların sıklığı, türü ve biçimi gibi iletişim tercihleri.
Kurumunuzdan alınan veriler
Kurumun Hizmet aboneliğine erişiminizi ve kullanımınızı etkinleştirmek ve yönetmek için, çalıştığınız veya bağlı olduğunuz kurumdan sizin hakkınızda bilgi alabiliriz.

Kullanıcı Kimliği

Adınız ve kurumsal e-posta adresiniz, posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgileri;
İş unvanı gibi diğer hesap kayıt bilgileri; ve / veya
Kurumsal kullanıcı kimliği.
Diğer kaynaklardan gelen veriler
Ayrıca, Gks bünyesindeki diğer kuruluşlardan ve aşağıdakiler dahil üçüncü şahıslardan iletişim bilgilerini ve diğer bilgileri de alabiliriz:

Hizmete bir veya daha fazla ağdaki verilerinize erişim izni verdiğinizde sosyal ağlar;
Belirli ürünleri konumunuza göre özelleştirmek için bir konum belirlememize yardımcı olan hizmet sağlayıcılar;
Ortak markalı hizmetler sunduğumuz veya ortak pazarlama faaliyetlerinde bulunduğumuz ortaklar; ve / veya
Elimizde tuttuğumuz bilgileri doğrulamak veya desteklemek ve Hizmeti desteklemek için verileri elde ettiğimiz halka açık kaynaklar ve veri sağlayıcıları.
Cihaz ve kullanım verileri
Hizmet, sizin ve cihazınızın Hizmet ile nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında otomatik olarak bilgi toplayabilir, örneğin:

IP adresi, tarayıcı türü ve sürümü, işletim sistemi ve cihazınızda yüklü diğer yazılımlar, benzersiz cihaz tanımlayıcı ve diğer teknik tanımlayıcılar, hata raporları ve performans verileri gibi bilgisayar, cihaz ve bağlantı bilgileri;
Kullandığınız özellikler, seçtiğiniz ayarlar, tarih ve saat damgası, yönlendirme ve çıkış sayfaları ve Hizmette ziyaret ettiğiniz sayfalar dahil URL tıklama akışı verileri gibi kullanım verileri;
Eğitim Hizmetleri için, görüntülediğiniz, yanıtladığınız veya tamamladığınız kurs modülleri ve test soruları; ve / veya
Konuma duyarlı Hizmetler için, cihazınızın fiziksel konumu.
Bu verileri sunucularımız ve tanımlama bilgileri ve diğer teknolojilerin kullanımı aracılığıyla toplarız. Çerezleri tarayıcınızın ayarları ve diğer araçlarla kontrol edebilirsiniz. Bununla birlikte, belirli tanımlama bilgilerini engellemeyi seçerseniz, kayıt olamayabilir, oturum açamayabilir veya belirli bölümlere erişemeyebilir veya Hizmetten tam olarak yararlanamayabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, Hizmetin çerez bildirimini ziyaret edin.