Konu Başlıkları

Gks Yol Yardım'a Hoşgeldiniz..

14 + yıllık Uzman Kadromuz Yılların birikimi ile istanbul’un tüm ilçelerine Türkiye’nin en hızlı ve En güvenilir Yol Yardım hizmetini sunmaktadır.

Şirketimiz açıldığı günden bu güne kadar Şeffaflık Güven ve Dürüstlük üzerine inşaa edilmektedir.

En iyi yol yardımı hizmetleri üzerine düzenli olarak brifler gerçekleştirilmektedir. 7/24 hizmet edebilmek adına araçlarımızın sayısını günden güne artırmak adına çalışmalar sürdürmekteyiz.

istanbul tır oto çekici toplu araç çekici
Acil Oto Çekici Hızlı Güvenli istanbul
Otomobil Çekici Hemen Çekici Oto Çekici
Oto Çekici Hızlı Güvenli
Araba Çekici Oto Çekici Hızlı Kurtarıcı
Yolda Kaldım Oto Çekici Lazım Acil

25 Yılı Aşkın Tecrübe

Çocuk Yaşlarda Tamir Tadilat Kaporta Boya işleri ile Mesleğe adım atan Şirket Sahibi Erhan Kitmur Babasından devraldığı Oto Yıkama işinde Müşteri Portföyünü genişletti. Büyük bir inşaat firmasında uzun yıllar çalışan Amca Oğlu Emrullah Kitmur Yol Yardım Hizmeti ile Hizmet portföyünü bir adım öteye taşıdı. Araç Kapasitesini günden güne artıran ikili Hizmetleride artırmakta. Erhan Kitmur'un abisi Oğuzhan Kitmur Aynı Lokasyon'da Farklı hizmetlerle Destek sunuyor.Gks Firması Minimum 14 yıldır sunduğu Otomotiv Sektöründeki hizmetlerine yenilerini ekleyerek iş ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul'da yolda kalmış Araç sahiplerine Yol Yardım Hizmetlerinin yanı sıra Oto Lastik, Oto Elektrik, vb. hizmetler sunmaktalar. Şirketin Büyümesi ve Hizmetlerin genişlemesi adına güncellenen teknolojiyi takip ederek doğru adımlarla hizmetlerini yenilemekteler.

Bu Hizmetlerden bazıları ;
Oto Yıkama
Oto Kuaför
Oto Lastik
Oto Elektrik
Oto Yol Yardım
Oto Çekici
Oto Çilingir
Akü Takviye
Yakıt Takviye

Hızlı Şeffaf Güvenilir Hizmet

Aracınız yolda kaldığında Servisimizi en hızlı şekilde gönderebilmek adına tüm çabayı gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Güvene dayalı Hizmetlerimizde Kaliteli hizmet vermek adına Hızlı servis yapabilmek adına personellerimizi düzenli olarak eğitimlerle buluşturmaktayız.

Konumunuzu Gönderin Servisimiz Hemen Gelsin

Aracınız yada Motor Aracınız yolda kaldığında hemen bizi arayabilirsiniz. Gks Yol yardım ekibimizden Türkiye'nin herhangi bir konumundan hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp'a Konum Gönder

4500

REFERANS

100%

ŞEFFAFLIK

10+

MOBİL ARAÇ

9+

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

7/24 Servis Hizmeti

Firmamız’da görevli Uzman Personelimiz 10+ Gezici Araçlarımız ile Lastik Değişim Oto Çekici, Oto Çilingir , Yakıt Takviye, Akü Takviye Hizmetleri sunmaktadır.

Uygun Fiyat Tarifesi ile 14 Yıldır Güvenli Yol Yardım Hizmeti Sunuyoruz...!