Kiralık Forklift

Kiralık forklift hizmeti, ağır yüklerin indirme ve kaldırmasında işletmelere kolaylık sağlayan forklift aracının istenen özelliklerde, çeşitli sürelerde kiralanmasını kapsamaktadır. Kiralamalar, parsiyel veya diğer anlamı ile saatlik veya günlük, aylık ve senelik gibi daha uzun sürelerde yapılabilmektedir. Akü ile çalışan elektrikli forkliftler olduğu gibi dizel yakıt ile çalışanları da bulunmaktadır. Kiralık forklift ihtiyaçlarınız için bize günün her saatinde 7/24 ulaşabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Forklit Kiralama Maliyetini Avantaja çevirin

Forklift satın alım maliyetleri kapasiteye göre oldukça yüksek fiyatlar gerektirebilmektedir. Bu yüzden işletmeler forklift kiralamak yoluyla bu maliyetlerden kaçınabilmektedirler. Forklift kiralama suretiyle işletmeler; bir forklift alma için yapacakları yatırım maliyetinden, forklift bakım masraflarından, ikinci ele düşmesi durumunda satılıp satılmama endişesinden ve değer kaybından, yüksek onarım maliyeti gibi daha birçok maliyetten tasarruf etmektedirler. Forklift sahibi işletmelerin yapmış olduğu kasko, sigorta, muayene gibi maliyetlerden de tasarruf sağlanabilmektedir. Dizel yakıtlı Forklitlerde mevcuttur. Yakıt Takviyesi yapıldığında yakıt içinde harcanan maliyet tasarrufa çevrilebilir.

Kiralık Forklift Firmaları

Geniş forklift araç filosuna sahip olan firmamız, kiralık forklift firmaları arasında dikkat çekmektedir. Her kapasitede ve her modelde kiralama hizmeti verilebilmektedir. Elektrikli ve dizel yüksek tonaj kapasitesine sahip forkliftler, kısa ve uzun süreli kiralanabilmektedir.

Ayrıca işletmeler tarafından gider olarak gösterilen kiralama maliyeti, muhasebe olarak da bir avantaj olabilmektedir. Forklift alımı için ayrılan bütçe miktarı işletmenin diğer ünitelerine yapılacak yatırımlara kaydırılabilmektedir. Forkliftin herhangi bir sebeple arızalanması durumda firmamız tarafından yerine başka bir forklift tahsis edilmektedir. Bu sayede işletmelerdeki yükleme ve indirme faaliyetleri aksamadan devam edebilmektedir.

Kiralık Forklift Fiyatları

Kiralık forklift fiyatları, bir kısım kriterler dikkate alınarak belirlenmektedir. Fiyatın belirlenmesinde; forkliftin kiralanma süresi, kapasite ve özellikleri ile aracın kullanılacağı tesisin fiziki durumu göz önüne alınmaktadır. Kiralama süresi uzadıkça birim zamandaki fiyatta o denli azalmaktadır. Günlük kiralama senelik kiralamaya göre birim bazda daha yüksek olabilmektedir. Forklifin kapasite ve özelliklerine göre de fiyatlar değişmektedir. Daha üstün özelliklere ve daha yüksek tonaj kapasitelerine sahip bir aracın kiralanma ücreti de yüksek olabilmektedir.

Diğer bir faktör ise forkliftin çalıştırılacağı ortamdır. Sürekli vardiya usulü ile 7/24 kesintisiz çalışan veya dış ortamda daha uzun süreler yükleme yapan forkliftin kiralama ücreti de daha fazla olabilmektedir. Firmamız istenen kapasite ve özelliklerde forklift araçlarını uygun ve rekabetçi fiyatlar ile kiralamaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamızın kiralık forklift hizmetinden yararlanmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Leave A Comment