Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde 2022

2022 yılının avantajlı kampanyaları içinde, 4 al 3 öde kampanyası bulunur. Lastik fiyatları kış lastiği mi, yaz lastiği mi, yoksa 4 mevsim lastiği mi olduğuna göre, lastiğin şekline ve lastiğin kullanılacağı araca göre değişiklik gösterir. Lastiklerin tane fiyatları en az 510 TL ile 1.900 TL arasında değişmektedir. Genellikle 4 al 3 öde lastik kampanyaları ile 3 lastik fiyatı ödenir 4’üncü lastik için herhangi bir ücret ödenmez.

Konu Başlıkları

En Çok Tercih Edilen Kış Lastik 4 Al 3 Öde Kampanyaları

En fazla kullanılan lastik kampanyaları, mevsime göre değişiklik gösterir. Özellikle kışın yaklaşması ile kış lastikleri alımlarında artış gözlenir. Bunun sebebi güvenlik açısından ve kış lastiği takma zorunluluğudur.4 lastik alıp 3 lastik ödeme kampanyası en fazla rağbet görenlerden. Her yıl her firma müşteriler için lastik kampanyaları ile ilgili farklı teklifler hazırlarlar.

Kış Lastiklerinde Zorunlu Lastik Sayısı 4 Adet Lastik Mi Yoksa 2 Adet Lastik mi?

Kış lastiklerinde zorunlu lastik sayısı 4 adet lastiktir. Kış lastikleri aracın 4 tekerliği içinde uygun bir şekilde araca takılmalıdır. Lastiklerin takılmaması, hatalı ya da eksik takılması durumunda kişiye adli işlem ile ceza uygulaması yapılır. Bunun iş için Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Ticaret Bakanlığının sınır kapılarında bulunan birimleri ve belediyelerin denetlemeden görevli birimleri görevlendirilmiştir. Kış Lastiği takma zorunluluğu kış lastiği genelgesine göre; kış lastiği takma zorunluluğu her yılın 1 Aralık tarihinde başlar ve 1 Nisan tarihine kadar devam eder. 1 Aralık 2021 de başlayıp 1 Nisan 2022’ye kadar devam edecek kış lastiği takma zorunluluğunu ihlal eden sürücülere uygulanacak para cezası 776 TL’dir. Kışın hava koşulları sebebiyle güvenlik amacıyla aracın herhangi bir duruşta kaymadan dengeli durması için lastik önemli noktaların başında gelir. Bu nedenle her yıl farklı lastik kampanyaları yapılır.

Bu sayfa’ya reklam verebilirsiniz.

Lastik Kampanyanız varsa bu sayfaya reklam verebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

reklam-verin-lastik-reklami
Bu sayfaya reklam vermek için 0533 193 58 54
Leave A Comment