Maltepe Lastikçi Yol Yardım

Gün geçtikçe artan özel araç kullanımı ile okula, işe, hastaneye, ziyarete, tatile, il dışına ve hatta yurt dışına bile şahsi araçlar kullanılarak gidilmektedir. Böyle zamanlarda bazen araç arızaları nedeni ile yola devam edilemeyebilir. Bu sebeple de insanlar yol yardım hizmetlerinden yararlanmak isterler.

Gündelik yaşamada oldukça sık kullanılan araçlarda zamanla sorunlar meydana gelmektedir. En yaygın görülen sorunlar lastiklerde ortaya çıkar. Sık kullanımda zamanla lastikler aşınır. Hava koşulları, aracı sürdüğünüz yolların durumu, yoldaki çukurlar, tümsekler her şey lastiğinizi olumsuz etkileyebilmektedir.

Her ne kadar tedbir alınsa da bazen bazı durumlarda yolda bulunan cam gibi atıklar lastiğinize zarar verebilir. Böyle bir durumda da bazen yolculuğunuz olumsuz etkilenerek aracınızı süremez hale gelirsiniz. Eğer ki aracınızın lastikleri sebebi ile yolda kalmış iseniz İstanbul’da yer alan GSK farkıyla Maltepe lastik yol yardım ile tekrardan yola devam edebilirsiniz

Konu Başlıkları

7/24 Maltepe Lastik Yol Yardım

Çoğunlukla araç kullanımı esnasında çeşitli sebeplerle araçlarımız yolda kalabilir. Sürekli kullanımda zamanla yıpranmış olan lastikler az veya çok şişirilmeye bağlı olarak da yolculuk esnasında sorun yaratabilmektedir. Eğer ki böyle bir durumda lastiğinizle alakalı bir sorundan dolayı yolda kaldıysanız 7/24 Maltepe lastik yol yardım ile sorun yaşadığınız gün ve saat ne olursa olsun GKS ile İstanbul’da bulabileceğiniz en iyi hizmeti almış olursunuz.

Nerede ne zaman yolda kalırsanız kalın lastiğinizin tamiri için oldukça donanımlı araçlarımız ve bilgili ekibimiz ile lastiklerinizi en hızlı şekilde tamir ederiz. Eğer ki lastiklerinizdeki hasarlar tamir edilemeyecek düzeyde büyük ise aracımız içerisinde yer alan yedek lastiklerden birisini sizin yola devam edebilmeniz için aracınıza monte ederiz. En iyi hizmeti en uygun fiyata bulabilmeniz için çaba gösteriyoruz. Önceliğiniz can güvenliğiniz ve yolunuza rahat bir şekilde devam edebilmeniz. Yolda aracınızla alakalı karşılaştığınız herhangi bir durumda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Birçok sebeple aracımız ile yola çıkarız, kısa mesafe, uzun mesafe hiç fark etmeden günün her saati yolculuk yapabiliriz. Ancak bazen yolda sorunlarla karşılaşırız. Bu sebeple de yol yardım hizmeti veren yerler için araştırmalarda bulunuruz. En sık karşılaşan sorunlardan birisi olan lastikle alakalı durumlar can sıkıcı olabilir. Genellikle de kendi başınıza çözemeyeceğiniz sorunlar olduğu için lastiğinize müdahale edemezsiniz. Tam bu noktada da biz sizin yardımınıza geliriz. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak ya da dilerseniz whatsapp üzerinden mesaj atarak Maltepe’de yolda kalmış olduğunuz noktayı bize iletmeniz dahilinde en kısa sürede sizin için arabanınızı tekrardan yola çıkacak hale getiririz.

7/24 kesintisiz hizmetimiz sayesinde her türlü yol yardım için bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı kurtarma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Lastik yor yardımında uygulanacak fiyat tutarlı hasara bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Acil Yardım Telefonu :

0543 543 38 35

Acil Yardım Telefonu :

0533 193 58 54

E-Posta :

info@yolyardimi.gen.tr

1 Comment

  1. Hakan Altan Akar
    24/09/2020 Cevapla

    Bu firma çok hızlı lastik yol yardım hizmeti sunuyor beni çok şaşırttınız teşekkürler

Leave A Comment