Açık Lastikçi

istanbul’da Açık Lastikçi arıyorsanız hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir ilçede yaşanan lastik patlama sorunlarında olabildiğince hızlı bir şekilde olay yerine ulaşmak adına gayret gösteriyoruz.

Konu Başlıkları

Konuma En Hızlı Giden Lastikçi

Lastik aracın her ne kadar en basit kısmı gibi görülse de yer ile temasını sağlayan yegâne nokta olması sebebiyle en çok önem verilmesi gereken parçasıdır. Lastiklerde çıkabilecek herhangi bir arıza yolda kalmamamızı sağlayabileceği gibi hayati bir tehlike arz edecek durumlara da yol açabilmektedir. Bu nedenle araca binmeden önce aracın etrafında bir tur atılarak tüm lastikler gözle kontrol edilmelidir. Bu kontrolde herhangi bir lastik basıncında kısmi ve tamamen inme fark edilirse imkân var ise sürücü tarafından müdahale edilmeli imkân yok ise en yakın lastikçi bulunarak Konuma En Hızlı Giden Lastikçi servisinden lastiğe gerekli işlemin yapılması sağlanmalıdır. Firmamız uzman lastikçileri ile lastik ve bununla bağlantılı oluşabilecek her türlü probleminizde gece gündüz her zaman açık servisi ile daima yanınızdadır.

24 saat Açık lastikçi

24 saat açık Lastikçi olarak hizmet sunan bölgenize en yakın firmalardan hizmet alabilirsiniz. Seyahat esnasında lastik patlakları bazen sürücü tarafından molalarda fark edilebilmekte veya bazen seyir halinde aracın bir yöne çekmesi ile tespit edilebilmektedir. Özellikle gece karanlığında meydana gelen lastik sorunları oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu tip durumlar ile karşılaşıldığında araçtaki ikaz lambaları açılarak akan trafik engellenmeyecek şekilde araç emniyetli bir alana park edilerek uyarıcı reflektörler uygun yerlere yerleştirilmelidir. Sağlam bir stepne lastik var ise yerinde değiştirilmelidir. Ancak bu konuda tecrübesiz ve stepneniz yok ise lastikçi aranarak lastiğin değiştirilmesi veya onarılması sağlanmalıdır. Yolda kalmanın sizlere ne kadar stres verdiğinin bilincinde olan firmamız, gece gündüz açık lastikçi hizmeti vererek yola devam edebilmeniz için mobil yol yardım ekibi ile derhal harekete geçerek yanınıza gelmekte ve emniyetli bir şekilde lastiğinize gerekli işlemleri yapmaktadır. 

istanbul Acil Oto Lastikçi

Lastik sorunlarının ne zaman meydana geleceği kestirilemez. Yolda seyahat esnasında veya park halinde iken lastiklerdeki patlaklar nedeniyle havası tamamen inebilmektedir. Bu bazen yoldaki yabancı maddelerden kaynaklı olabilmekte veya lastiğin sert bölgelere çarptırılmasından kaynaklanabilmektedir. Bazı zamanlarda ise lastik miadının dolmasından kaynaklı olabilmektedir. Bu tarz durumlarda gece karşılaşıldığında açık bir lastikçi bulmak oldukça zor olabilmektedir. Firmamız gece gündüz istanbul Acil Oto Lastikçi olarak 7/24 kesintisiz nöbetçi lastikçi uygulaması ile sizi yolunuza devam ettirebilmek için uzman lastikçileri ile gerekli onarım hizmetini vermektedir.

Leave A Comment