Çengelköy Lastikçi

Araba lastikleri, en uygun fiyata çok kaliteli ürün anlayışı ile çalışan Çengelköy lastikçi bayisinde satışa sunulmaktadır. Eğer araç tekerleriniz için kalite arayanlardansanız firmamız sizin için en uygun tercih olacaktır. Lastik Tamiri ilgili herhangi bir ihtiyacınız olduğunda bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Çengelköy Araba Lastikleri

Araba lastiği nedir dendiğinde akla gelen ilk tanım; otomobilde yer alan tekerin çevresini saran, patladığı ya da havası indiği zaman şişirilebilen, bir silindirin etrafına sarılan kauçuk maddesinden üretilmiş kaplama şeklinde olmaktadır. Arabaların dört adet tekeri ile yol boyu ilerlemesine imkan tanıyan ürün hiç şüphesiz araba lastikleridir. Çengelköy Araba lastikleri ile daha uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde araç lastiğinin yanı sıra motorsiklet lastiği, bisiklet lastiği gibi farklı lastik çeşitlerine de yer verilmektedir. Son derece hassas olan bisiklet tekerlerinin sık sık patlaması sorunu bisiklet seven insanları zor duruma sokmaktadır. Bisiklet severler için hızlı hizmeti sayesinde sıklıkla adını duyurmuş olan firmamız en ideal seçenek olmaktadır.

Çengelköy Oto Lastik

Araçlarda kışın mutlaka kış lastiği kullanılmalı hatta yola kış lastiği olmadan kesinlikle çıkılmamalıdır. Bunun nedeni özellikle şiddetli yağış başladığında ortaya çıkacak can güvenliği riskinin oluşması durumu olmaktadır. Yaz ya da kış hangi mevsimde olursanız olun o mevsimin lastiğinizi dilediğiniz zaman Çengelköy oto lastik firmamızdan temin edebilirsiniz.

Lastik Çeşitleri

Araç tekerlerinde kullanılmak üzere yaz ve kış mevsimleri için ayrı olarak üretimi yapılan lastik çeşitleri yer almaktadır. Yaz mevsimi kullanılması için üretilmekte olan lastik yapı bakımından daha ince ve yeri tutması bakımından daha az diş sayısına sahiptir. Kış mevsimi kullanılması için üretilen lastikte ise durum tam olarak öyle değildir. Kış lastikleri yapı olarak biraz daha kalın ve daha çok diş sayısına sahip olarak tasarlanmaktadır.

Çengelköy Lastik Ustası

Firmamız tarafından verilen hizmetler; lastikleri hava pompası yer alan tezgâha yüklemek, jantlara iç lastik takmak, iç ve dış lastiği alıp arabada yer alan silindir etrafına sabitlemek, hava basılmasına ihtiyacı olan şişmiş lastikleri hava ile doldurmak, hava basıncını doğru bir şekilde gözlemleyerek ölçmek şeklinde özetlenebilmektedir. Tüm bu hizmetler sizlere çok uygun fiyatlar karşılığında sunulmaktadır. Bu ve buna benzer tüm hizmetlerimizi Profesyonel Çengelköy Lastik ustası yardımı ile sunmaktayız. Oto Lastikçi hizmetimiz hakkında Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment