Fenerbahçe Lastikçi

Fenerbahçe lastikçi otomobillerin belki de en önemli unsuru olan lastik ve lastik ile ilgili her türlü sorununuzda profesyonel yardım sağlamaktadır. Lastik aracın yolun kavranmasında son derece hayati öneme sahiptir. Lastikte oluşabilecek en küçük hata aracın yoldan çıkmasına sebebiyet vererek üzücü sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu yüzden lastiklere gereken önem araç sürücüleri tarafından verilmelidir. Özellikle araca binilmeden önce muhakkak aracın çevresinde tam bir tur atılarak araç lastikleri kontrol edilmelidir. Herhangi bir anormal durum tespit edilmesi halinde uzman bir lastikçi aranmalıdır. Kesinlikle aksaklık küçümsenmemeli, problemli bir lastik ile trafiğe çıkmanın kazaya davetiye çıkarmak anlamına geldiği akıldan çıkartılmamalıdır.

Konu Başlıkları

Profesyonel Lastik Onarımı ve Değişimi

Lastikte bir sorun tespit edildiğinde araç yürüyerek götürülebilecek şekilde ise en yakın uzman lastikçiye kadar emniyetli olarak yolun sağından intikal edilmelidir. Eğer araç yürütülemeyecek durumda ise en yakın Fenerbahçe Lastikçi aranmalı ve yol yardım talebinde bulunulmalıdır. Ayrıca Bölgeye yakın Kadıköy Lastikçi Servisimiz lastik ve bununla ilgili tüm arızalarınıza müdahale edebilmek için gece gündüz hizmet vermektedir.

Uzman Lastikçi Ustamız

Seyir halinde iken lastik patlaması veya buna benzer bir sorun ile karşılaşıldığında gerekli emniyet tedbirleri alınmalıdır. Öncelikle araç dörtlü ikaz lambaları aktif hale getirilmeli ve trafik setti içerisinde bulunan reflektörler gerekli yerlere bırakılmalıdır. Uzman Lastikçi Ustamız gelinceye kadar akan trafikten emniyetli bir mesafe kadar uzakta durulmalıdır. Mobil Lastikçi aracımız geldiğinde gerekli emniyet tedbirleri kontrol ederek eksiklikleri tamamlamakta ve arızalı lastiğe müdahale etmektedirler. Gerekli alet ve donanım ile araç yanına gelen uzman lastikçilerimiz çok kısa sürelerde gerekli onarımı yaparak yola güvenle devam edebilmenizi sağlamaktadır.

Yazlık kışlık lastik değişimi

Profesyonel kadrosu ile Fenerbahçe Lastikçi servisimizde onarıma ihtiyaç duyan lastikleriniz son derece titiz bir şekilde gerekli işlemlere tabi tutulmaktadır. Lastiğin araç sürüş güvenliği için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz her türlü kontrolleri yaparak onarımları tamamlamaktadır. Yazlık kışlık lastik değişimi işlemlerinde de kalifiye ve tecrübeli elemanlarımızla süratli çalışarak sizleri bekletmeden gerekli değişim ve ayarlar yapılmaktadır. Servisimizde değişimi veya onarımı yapılan lastiklerin tüm ayarları son teknoloji donanımlar kullanılarak kusursuz olarak yapılmaktadır. Bu sayede sürüş konforunuzda herhangi bir değişiklik olmamakla birlikte kusursuz yapılan balans ayarları ile eskisinden daha mükemmel sarsıntısız bir sürüş konforu sağlanmaktadır.

Ekonomik Fiyatlar

Lastik ve bununla ilgili tüm işlemlerinizi uzman personelimiz ile sektördeki diğer emsallerimize göre uygun fiyatlarla ve kusursuz olarak yerine getirmekteyiz. Lastikleriniz ile ilgili her türlü onarım ve değişimleriniz için gece gündüz irtibat numaralarımızda bizi arayarak kusursuz hizmetimizden ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Leave A Comment