Harem Lastikçi

Harem lastikçi lastik ve bununla bağlantılı her türlü probleminizde tecrübeli lastik ustaları ile gerekli onarım ve diğer işlemleri yapmaktadır. Lastik, aracın zemin ile temasının sağlandığı tek yer olması sebebiyle mutlak bir özenin gösterilmesi gereken unsurudur. Lastikte oluşabilecek herhangi bir sorun kesinlikle ihmal edilmemeli gereken işlem derhal yapılmalı veya yaptırılmalıdır. Zamanında giderilmeyen sorunlu veya kullanım ömrünü doldurmuş lastikler ile seyahat etmek sadece araç sahibinin değil trafikteki tüm araçlar için ciddi tehlike yaratmaktadır. Bu sebeple lastik tamiri işlemleri gerektiği zamanlarda uzman lastikçilere yaptırılmalıdır.

Konu Başlıkları

Harem’de En Yakın Lastikçi

Araca binilmeden önce mutlaka araç çevresinde bir tam tur atılarak tüm lastikler göz ile kontrol edilmelidir. Yapılan kontrolde tespit edilen sorunlar sürücü tarafından kendi imkânları ile çözülemiyor ise Kadıköy ilçesinde iseniz Harem’de en yakın lastikçi firmasına Muracat edebilirsiniz. Eğer araç yürüyemeyecek bir halde ise mobil lastik ekibi çağrılmalıdır. Firmamız, karşılaştığınız her türlü lastik sorunlarınızda en kısa zamanda müdahale edebilecek usta ve donanıma sahiptir.

Lastik Balans Ayarı

Lastik patlakları uygun malzeme ve ekipmanlar kullanılarak giderildikten sonra mutlaka gerekli balans ayarları yapılmalıdır. Ayarsız lastikler aracın titreme yapmasına neden olarak sürüş konforunun ciddi bir oranda etkilemekte, oluşan sarsıntı ile aracın diğer yerlerinde de hasarlar meydana getirebilmektedir. Ayar yapılan donanımların kalibre edilmiş olması ve ayar işleminde kullanılan tüm ekipmanların gerekli standartları sağlaması gerekmektedir. Aksi takdirde lastik balans ayarı uygun yapılamamaktır. Yol Yardım Firmamızda tüm lastik ayarları son teknoloji donanımlar kullanılarak tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.

Yazlık ve kışlık lastiklerin değişimlerinde yine gerekli tüm ayarlar yapılmalı ve lastikler uygun şartlarda bir sonraki sezona kadar depolanmalıdır. Oto Lastikçi Firmamız tarafından lastik değişim işlemleriniz tüm detaylar dikkate alınarak çok kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir.

Harem Lastikçi Fiyatları

Harem lastikçi fiyatları bir kısım kriterler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Lastik onarımı yapılan aracın tipine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bir kamyon lastiğinin tamiri ile otomobil lastik onarım fiyatları farklı olmaktadır. Atölyede tamir ile mobil yardım ile tamir arasında mesafe kaynaklı bir ücret değişikliği olabilmektedir. Firmamızın lastiğe uygulanan işlemlere göre tüm fiyatları oldukça ekonomik ve piyasa şartlarına göre gayet uygundur. Tecrübeli ustalarımızın kalifiye işçiliğinden faydalanmak ve cep yakmayan fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız hiç tereddüt etmeden bizi seçebilirsiniz.

Leave A Comment