Kandilli Lastikçi

Kandilli lastikçi Bu bölgenin en iyi Lastik tamir Lastik değişim firmasıdır. Araç tekerinde olmazsa olmaz aksesuarlara sahip olmak için en ideal seçenektir. Firmamız sadece araç lastiği satın alınan bir yer değildir. Aynı zamanda motorsiklette yer alan tekerlerin çevresi için de lastikler firmamız bünyesinde mevcuttur. Bunun yanı sıra bisiklet gibi motorsuz ve sadece mekanik araçların teker lastiğini de firmamız bünyesinden temin edebilirsiniz.

Konu Başlıkları

İkinci el ve Sıfır Otomobil Lastiği

Otomobil lastiği, otomobil tekerini saran, şişirilebilen, bir silindirin etrafına geçen kauçuk maddesinden üretilmiş kaplama şeklinde tanımlanmaktadır. Firmamızda İkinci el ve Sıfır Otomobil Lastiği bulunmaktadır. Arabaların olmazsa olmaz aksesuarlarından biri olan lastik, tekerin çevresinde dönerek arabanın hareket etmesini mümkün kılmaktadır.

Araçlarda genellikle yaz ve kış olarak mevsim değişikliğine bağlı lastik çeşitleri yer almaktadır. Yaz için olan lastik daha ince ve sürtünme olarak daha az diş sayısına sahiptir. Kış lastiğinde ise durum tam olarak öyle değildir. Daha kalın ve daha çok diş sayısına sahip kış lastikleri kış mevsiminin olmazsa olmaz ürünlerindendir. Araçlarda kışın mutlaka kış lastiği tercih edilmelidir. Bunun nedeni özellikle kar yağışı başladığında ortaya çıkacak can güvenliği riski olmaktadır. Yaz ya da kış lastiğinizi dilediğiniz zaman firmamızdan temin edebilirsiniz.

Kaliteli Kandilli Oto Lastikçi

Kandilli oto lastikçi tarafından sağlanan hizmetler birden fazla sayıya sahiptir. Bu hizmetler arasında; lastikleri kaldırarak hava pompası bulunan tezgaha yüklemek, cantlara iç lastiği koruyucu olarak ifade edilebilen lastiği monte etmek, iç ve dış lastiği bir silindir etrafına monte etmek yer almaktadır. Bunların yanı sıra işlem gören lastiğe gerekli havayı basmak, hava basıncını bir araç yardımı ile ölçmek, hava basma işlemi sonrasında lastikleri istiflemek, montajı yapılmış olarak bulunan lastiğin kontrolünü gerçekleştirmek, montaj sırasında lastiklerde kalite bakımından olumsuzluk tespit edildiğinde duruma müdahale etmek gibi işlevler de Oto Lastik Yol Yardım firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir

Lastik Yol Yardım

Tüm lastik yol yardım işlemleriniz hızlı ve profesyonel şekilde firmamızın sağladığı, işini yıllardır yapan uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Araçların lastiği, yollarda oluşmuş bulunan çukur, tümsek ve buna benzer yol üzerindeki başka sorunlardan dolayı patlayabilmektedir. Siz ne olduğunu bile anlamadan lastiğiniz patlamakta ve zor durumda kalınmaktadır. Bu gibi durumlarda Lastik Tamiri için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment