Kaynarca Lastikçi

Kaynarca lastikçi olarak sizlere kaliteli ve alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamızda alanında ilgili kadromuz ile lastik tamiratı, lastik patlak tamiri, lastik yarılma olaylarında gerekli kaynak işlemleri yapılmaktadır. Bütün araç lastik sökme ve takma işlemleri son model makineler ile yapılmakta ve gerekli balans ayarı ile aracınızın olası savrulma ihtimalleri hesaplanmaktadır. İşçilerimiz gerekli eğitime sahip ve alanında deneyimlidirler.

Lastik Bakımı

Tekerleğin icadı M.Ö. 5000 yılında olmuştur. İcadından bu zamana kadar hayatımızda özellikle araçlarda en önemli parçalardan birisi olmuştur. Lastik bakımı bilinen aksine hayati önem teşkil etmektedir. Bakımsız, yıpranmış ve havası inmiş lastikler yüzünde trafik kazaları gelişmekte hatta ölümle biten kazalara yol açmaktadır. Lastik bakımı aracın motor bakımı kadar gerekli hava koşullarına uygun yıpranmamış ve kaliteli lastik tercihi yapılmalıdır. Bu nedenledir ki lastik bakımı, Lastik Tamiri ile gerekli özenin gösterilerek yapılması gereklidir.

Kaynarca Oto Lastikçi

Firmamızda iş ve işçi sağlığı güvenliği çerçevesinde gerekli bütün önlemler alınmıştır. Lastik bakımı ve tamiratı bizim için sizlere sunduğumuz hizmetlerden biridir. Jantlarınızda olan hata veya deformeler ekibimiz tarafından tespit işlemi yapılır ve size konu hakkında bilgi verilir. Kaynarca Oto lastikçi firması olarak aracınız güvenli bir şekilde firmamızda gerekli işlemlerden geçmektedir. Firmamızda gerekli bütün ekipman bulunmakta ve sizlere kaliteli hizmet sunulmaktadır. Firmamız doğru lastik tercihi yapmanıza yardımcı olmaktadır. Her türlü lastik işlemleri firmamız uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz Kaynarca Çekici hizmetimizden’de yararlanabilirsiniz.

Kaynarca Lastikçi Bakım ve Onarım işlemleri

  1. Araç lastik tamiri, lastik bakımı ve lastik onarımı.
  2. Lastik tamiratından sonra gerekli kontrol ekipmanı ile sorun olup olmadığı tespit edilir
  3. Lastiğin dışında oluşan aşınma kontrolleri yapılır
  4. Jant arızasının tespiti tamiri ve kontrolü yapılır
  5. Lastik sökme ve takma işlemleri yapılır
  6. Aracınıza uygun lastik basıncında hava basma işlemi yapılır
  7. Sibop kontrolü işlemi sızdırmazlık kontrolü yapılır.
  8. Lastik balans ayarı yapılır
  9. Lastik son kontrolü su dolu havuzlarımızda kontrolü sağlanır.
  10. En son işlem olarak lastiklerinizin araca montajı yapılır ve bijonları sıkılır

Lastik tamir bakım

Kaynarca Lastik Tamircisi olarak firmamızda müşterilerin ihtiyaçlarına uygun tüm lastik markaları satışa sunulmaktadır. Kış lastikleri, 4 mevsim ve yaz lastikleri çeşitlerimiz dilediğiniz ebatlarda ve boyutlarda temini sağlanmaktadır. Lastikleriniz hayat bağıdır. Lastik tamir bakım, lastik çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Otomobil, hafif ticari araçlar, tarım araçları, 4×4 jeep araçları, kamyon, otobüs, kamyonet ve iş makinalarının lastikleri bulunmaktadır. Lastiklerimiz garantilidir. Araç lastikleri değişimi yapılırken müşterilerin keyifle bekleyip dinleneceği bekleme salonumuz ve ikramlarımız mevcuttur. Müşterilere ürünlerin rutin kullanımı konusunda dikkat edilecek hususlar hakkında, ürünlerin bakım, kontrol ve değişim periyotları hakkında ilgili bilgiler verilir. Kaynarca lastikçi olarak lastik tamiratı bakımı ve sökme takma işlemlerimiz garanti kapsamında yapılır. Yol güvenliğini sağlanması için gereken bütün işlemler yapılır. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için önemlidir.

Leave A Comment