Kısıklı Lastikçi

Aniden lastiğiniz patladı ve yolda mı kaldınız? Size en yakın lastikçiye mi ihtiyacınız var? Lastiklerinizin değişim zamanı geldi ancak güvenilir bir lastikçi bulamadınız mı? Dert etmeyin tüm bu ve buna benzeyen sorunlarınızın çözümü çok kolay. Lastikçi hizmetini güvenilir ve kaliteli olarak alabileceğiniz, uzman kadromuzla bizler Kısıklı lastikçi olarak 7/24 yol yardım hizmetlerimizle yanınızdayız. İhtiyacınız olduğunda bize bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Lastikçi Ne İş Yapar? Lastik Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Lastikçi denilince aklınıza sadece lastik satışının yapıldığı firmalar gelmesin. Oto Lastikçi lastik satışı yapan firmalar ve lastiğin tüm bakım, onarım işlerini yapan kişilerdir. Lastikçiye yapılan ziyaretler sadece lastikler deforme olup değiştirileceği zaman ya da herhangi bir sebeple değişim yapmak zorunda kalındığı zaman ziyaret edilmemelidir. Lastik kontrollerinin düzenli olarak yaptırılması, aşınmalarının kontrol edilmesi de gereklidir. Lastik seçimlerinizi yaparken mevsim çok önemli bir faktördür. Her mevsim için lastikler farklılık göstermektedir. Yaz ve kış aylarına özel üretimi yapılmış olan lastikler veya dört mevsim için üretimi yapılmış olan lastikleri seçmelisiniz. Lastiklerinizi aldınız ancak takım aşamasında memnun kalmadınız mı? Bu konuda da çözüm Kısıklı lastikçi güvenle lastiklerinizin takma işlemini yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız veya sorununuz ne olursa olsun firmamız size en yakın lastikçi ekibimiz ile hizmetinizdedir.

Lastikçi Neden Önemlidir?

Çok konforlu bir araç almak kadar önemli diğer bir konuda lastik seçimlerinizdir. Kullandığınız araçlarda tüm yükü lastikler taşımaktadır. Örneğin yolda ilerlerken ani fren yapmanız gerekti ancak lastiklerinizin bakımını ve düzenli kontrollerinizi yaptırmadınız bu sebeple istenmeyen sonuçlar oluşabilir. Lastik seçimlerinizi yaparken sizi bilgilendirip, seçenekler sunuyoruz sizler dilerseniz hemen, dilerseniz karar verince lastik değişim, lastik tamiri , bakım, tamir, yeni lastik takım işlerinizi yapmak için Kısıklı lastikçi olarak hizmetinizdeyiz.

Lastiklerin Değişim Zamanı nasıl anlaşılır?

Lastiklerinizin değişim zamanının gelip gelmediğini anlamanız için bazı yöntemler vardır. Lastik sırtının derinliği çok önemlidir 1,6 mm’lik değerin altına düştüyse artık güvenli değil ve değiştirilmesi gerekmektedir. Lastiklerin arasındaki diş aşınma çubuklarını inceleyip lastiklerin dişleri ile aynı hizaya gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer bu çubuklar aynı hizaya sahip ise lastikler yıpranmış demektir. Direksiyon titreşimlerinden de lastiklerinizde sorun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Lastiklerin kullanım ömrü için net bir şey söylenemez. Çünkü lastiklerin kullanım ömrü, sürücünün araç kullanımı, iklimsel koşullar, lastiklere verilen bakım ve önemin oluşuna göre farklılıklar gösterir. Üsküdar’da Lastiklerinizi değiştirmek istiyorsanız Arama motorlarında Kısıklı Lastikçi araması yapabilirsiniz.

Leave A Comment