Kuleli Lastikçi

Teknolojinin ilerlemesinin sonuçları hem motorlu araçlarda, hem de araçların lastiklerinde kendini hissettirmektedir. Bu nedenle araçların üstün performansları tüm yedek parçalarının düzenli kontrolüne ve belirli kullanım süresinden sonra değiştirilmesine bağlıdır. Diğer bir deyişle; kaliteli ve güvenilir bir oto lastiği, aracınızı koruduğu gibi sürücülerinde güvenilir bir yolculuk yapmasına imkan tanır.

Kuleli Lastikçi 7/24 tüm lastik sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için profesyonel ekibiyle yardımınıza hazırdır. Aracınızın lastiği patladığında, acil yardıma ihtiyacınız olduğunu hissettiğinizde firmamızı arayabilirsiniz. Araçlara uygun lastik seçimi, eskiyen lastiklerin üstün kavrama ve yol tutuşa sahip lastiklerle değiştirilmesi konusunda tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlerin her zaman yanınızdayız.

Lastiğiniz Patlarsa Acil Çözüm Sunuyoruz

Taşıtın boyutuna, motor gücüne, kapasitesine göre en uygun lastikleri aracınıza monte etmekle görevimiz bitmemektedir, tüm kullanım sürecinde lastklerinizin bakımını da yapmaya devam etmekteyiz. Lastiğiniz patladığında, havası azaldığında Kuleli Lastikçi acil çözüm üreterek yol güvenliğinizi sağlamaya her zaman hazırdır.

Acil Lastikçi İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız

Bir aracın tüm yükü lastiklerin üzerindedir. Bu nedenle her türlü hasar, yıpranma ve yanlış seçim aracın performansının düşmesine neden olacaktır. Belirli kullanım süresinden sonra, örneğin 40.000 km yol yaptıktan sonra mutlaka kontrol ettirilmeli ve değişim ihtiyacı varsa lastikler değiştirilmelidir. Kuleli lastikçi ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.

Kullanabileceğiniz pek çok lastik çeşidi bulunmaktadır; yaz aylarında yaz lastiklerinin, kış mevsiminde kış lastiklerinin veya dört mevsim kullanılabilen lastiklerin kullanımı uygundur. Mevsime göre ideal lastiğin kullanılması gerekmektedir. Oto Lastikçi servislerine sık sık kontrol yaptırmalısınız. Can güvenliğiniz açısından mutlaka mevsim değişikliklerinde lastiklerinizin de değiştirilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Kaliteli lastik aracınızın da ömrünü uzatacak, performansını en üst seviyeye çıkaracaktır.

Yağmurda Karda Kışta Hep Yanınızdayız.

Bir lastiğin yol tutuşu, ham maddesi olan kauçuğun kalitesine bağlıdır. Yağmurlu ve karlı havada kaymayan, virajlarda savrulmayan ve güvenli bir balansa sahip lastikler yolculuğunuzu keyifli hale getirecektir. Hava basıncının da sık sık kontrol edilmesi gerekmektedir. Düşük veya fazla hava basıncı aracınıza önlenemeyecek zararlar verebilmektedir. Üsküdar Lastikçi hizmetinde Lastik işlemleriyle birlikte rot ayarının da yapılması gerekmektedir. Süspansiyon konusunda yaşanan tüm sorunlar yanlış lastik seçiminden kaynaklanmaktadır. Periyodik olarak lastiklerin yerlerinin değiştirilmesi ömrünü uzatacaktır. Dış derinliği 1.6 mm altına düşen lastik kullanımı can güvenliğini tehlikeye sokacaktır.  Kuleli Lastikçi olarak herhangi bir sorun yaşamadan, kaliteli lastikler ile en iyi hizmeti almanız için tüm lastik sorunlarında deneyimli ekibimizle 7/24 yardıma hazırız. Tüm latik değişimi ve acil ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

1 Comment

  1. Selman Pektaş
    21/11/2020 Yanıtla

    ilginiz için çok teşekkür ederim. Zamanında geldiniz ve yardımcı oldunuz. Yol yardım işiniz laiki ile yapıyorsunuz teşekkürler

Leave A Comment