Nöbetçi Lastikçi

Nöbetçi lastikçi, aracınızın lastik değişimi durumunda haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz, nerde olursanız olun faydalanabileceğiniz araç lastik değişimi hizmetidir. Lastikler ne kadar kaliteli üretilirse üretilsin yol şartlarına ve lastiklerin kullanım süresine göre bir şekilde sizleri yolda bırakabilir.

Konu Başlıkları

Beklenmedik Zamanda Patlayan Lastikler

Beklenmedik zamanlarda yolda giderken patlayan lastikler size sorun çıkartır, bu sorunu çözmek için nöbetçi lastikçi gece boyunca da kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızı arayarak isterseniz iş yerinde isterseniz de bulunduğunuz konumda lastik değişimlerinizi yaptırabilirsiniz. Gece Açık Lastikçi Firmamız hizmetinizi ayağınıza kadar getirmekte ve size en modern hizmeti vermek için son teknoloji ekipmanları kullanmaktadır.

En Yakın Nöbetçi Lastikçi

Günümüzde kullanılan akıllı telefonlar, gelişen teknoloji ve 24 Saat Açık Lastikçi sayesinde yolda kalma sorunu neredeyse çözülmüş durumda. Saat kaç olursa olsun ulaşabileceğiniz firmamız size en yakın konumda olan mobil araçlarımızla lastik Tamiri taleplerinize çözüm üretiyor. Türkiye’nin her yerine ulaşan geniş ulaşım ağımızla patlamış ya da değişim gerektiren lastiklerinizi, kısa bir sürede ve yerinde değişim yapma ve tamir imkânı sunuyoruz. Tam donanımlı mobil araçlarda; hava kompresörü, yedek stepneler, lastik onarımı için gerekli kitler ve daha birçok ekipmanlar yer almaktadır. Lastik değişimi ve onarımı için gereken bütün ekipmanlara sahiptirler. Dilerseniz ekibimizden sadece tamir ve onarım değil yedek lastik talebinde de bulunabilirsiniz. Bu mobil araçlar ve sunulan imkanlar sayesinde nöbetçi lastikçi en yakın yerde ve bir telefon uzağınızdadır.

Nöbetçi Lastikçi Fiyatları

Lastik değişim fiyatları araçlara göre standart binek grubu, yüksek performans binek grubu, kamyonet ve 4×4 olmak üzere değişim göstermektedir. Nöbetçi lastikçi fiyatları, değiştirmek istediğiniz lastiğin sıfır ya da ikinci el olmasına bağlı olarak da değişebilir. Eğer sadece lastik onarımı yapılıyorsa kullanılan ekipmanlar ve işçilik dikkate alınarak standart ücret tarifesi uygulanır. Yazlık ve kışlık yapılan lastik değişimlerinde; lastiğin sıfır veya ikinci el mi olacağı, el işçiliği ve değiştirilen lastiğin bir sonraki döneme kadar firmamızda saklanıp saklanmayacağı da fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Firmamızın amacı; müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet sunmak, güvenilir ve tercih edilen olmak için işlerini her zaman daha özverili yapmaktır

Leave A Comment