Pendik Lastikçi

Pendik lastikçi, tüm lastik çeşitlerinin kolay ve uygun bir şekilde alım satım işlemlerinin yapıldığı yerler arasında sayılabilmektedir. Firmamız bünyesinde tüm çeşit ve modele sahip araçlar için otomobil lastiği bulunmakta olup istenilen her saatte temin edilebilmektedir. Bu lastiklerin değişim işlemleri, bakım ve onarım işlemleri bizzat firmamız tarafından gerçekleşmekte olup en kaliteli ürünlerle hizmet verilmektedir. Her türlü acil veya planlı lastik ihtiyaçlarınız için günün her saatinde lastikçi hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Lastik Tamir Hizmeti

Otomobillerde ya da bisikletlerde sıklıkla kullanılan lastik terimi genel anlamı ile değerlendirildiğinde; tekerin çevresini sıkıca saran, araçta bulunan silindirin çevresine geçirilen, kauçuk ham maddesi kullanılarak üretilmiş bir ürün olduğu söylenebilmektedir. Bu tarz taşıma işlemlerinde kullanılan büyük araçların tekerleri için lastikler, olmazsa olmaz malzemeler sınıfında yer almaktadır. Tekerin dönerken zorlanmaması kauçuk lastikler sayesinde gerçekleştirilmektedir. Lastiğin Kalitesine göre Ömrü değişiklik gösteren lastiklerinizde herhangi bir sorun oluştuğunda Lastik Tamir hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Araç Taşıma işlemleri konusunda destek sağlayan Firmamız Pendik Oto Kurtarıcı olarak hizmet sunmaktadır.

Lastikçi Pendik

Lastikçi Pendik tarafından bizzat sağlanan işlemlerin sayısı birden fazla olmaktadır. Bu işlemlere örnek olarak, lastikleri yukarı kaldırarak hava pompasına yer verilen tezgâhın üzerine yüklemek, jantlara iç ve dış lastiği koruyucu olarak bilinen lastiği dikkatli olarak monte etmek, iç ve dış olarak ifade edilebilen lastiği bir silindir etrafına sabitlemek maddeleri söylenebilmektedir. Bu maddelerle birlikte; havası inmiş lastiğe gereken miktarda hava basmak, hava basıncını özel üretim bir araç kullanarak ölçmek, hava basma işlemi sonrasında lastikleri belli bir yere sabitlemek, montajı halledilmiş olan lastiğin son kontrollerini gerçekleştirmek, montaj sırasında lastiklerde herhangi bir olumsuzluk tespit edildiğinde duruma o an müdahale etmek gibi maddeler de firmamız tarafından sizin hizmetinize sunulmaktadır.

En Yakın Lastikçi

Aracınızda meydana gelen lastik ile ilgili sorunlardan hemen sonra en yakın lastikçi için bizi her zaman arayabilirsiniz, uzman ekiplerimiz en kısa sürede Pendik Yol yardım olarak size ulaşacaktır. Bazı durumlarda araç lastiklerinde bir anda meydana gelen patlaklıklar geç fark edilmekte ve ilerleyen saatlerde kendini belli etmektedir. Bu durumlarda araç yavaş bir şekilde sağa çekilmeli ve yetkili kişiler tarafından yardım talebinde bulunulmalıdır. Lastik, aracı hareket ettiren önemli kısımlardan olan tekerleğin çevresini sardığı için aracın dikkat edilmesi gereken kısımlarından biridir.

Leave A Comment