Seyyar Lastikçi

Seyyar lastikçi, uzun ve elverişsiz yollarda lastiğinizin patlaması durumunda her an ulaşabileceğiniz bir hizmet sunar. Nerde olursanız olun, konumunuz fark etmeksizin lastik bakım, onarım ve yenisiyle değiştirme işini bulunduğunuz yerde yapabilir. Tam donanımlı araçlarla ve tecrübeli teknik ekiple lastik tamirlerinde bir numaralı yardımcınızdır. Karayolları başta olmak üzere bütün ilçe ve köy yollarına da ulaşabilen seyyar lastikçiler sizi yolda bırakmaz. Özellikle kamyon ve tır şoförlerinin günlerce sürebilen uzun yollarda lastik patlaması veya çıkması durumunda anında müdahale ile En Yakın yol Yardım servisimiz ile yollarına devam etmeleri sağlanıyor.

Konu Başlıkları

Seyyar En Yakın Lastikçi

Aracınızla yola çıktığınızda her ne kadar bakımları tam olsa da yine de herhangi bir sıkıntı yaşamanız gayet normaldir. Özellikle toprak ve bakımsız yollarda lastiğinizin patlaması çok olağan bir durumdur. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Seyyar En Yakın Lastikçi bir telefon uzağınızdadır. Kompresörden lastik şişirme kitlerine kadar birçok araç ve gereci içinde bulunduran Mobil Lastikçi olarak hizmet sunmaya devam ediyor. Sadece kamyon ve tır lastikleri değil birçok araca uygun lastik değişimleri de mümkündür. Ayrıca yaz ve kış lastiği değişimini de istediğiniz yerde yaptırmanız mümkün. Sadece tamir ve değişim değil lastik satışı hizmetini de alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, arayıp aracınıza uygun lastiği sipariş etmek. Bütün sürücülerin memnun kaldığı bu uygulama Türkiye’nin dört bir yanında uygulanmaktadır.

istanbul Mobil Lastikçi

istanbul Mobil Lastikçi, gece gündüz demeden, her an tam donanımlı mobil araçlarla sürücülerin imdadına koşuyor. Mobil araçlarda kompresör, su teknesi yedek iç ve dış lastikler olmak üzere aracınızın ihtiyacı olan her türlü takım mevcuttur. Nerede iseniz bir telefonunuzla yola çıkan ve imdadınıza yetişen bu hizmet sizi yolda kalma derdinden kurtarıyor. İster telefonla arayıp isterseniz de web adresleri üzerinden kolayca ulaşmanız mümkün. Çağrınız alındıktan kısa bir süre sonra bulunduğunuz konuma göre en yakın Lastik Yol Yardım hizmeti sizi saatlerce bekletmeden imdadınıza yetişecektir. Tecrübeli ekip çalışanları ile kısa sürede kaliteli Lastikçi ile lastik değişim hizmeti ayağınıza kadar gelmektedir. Fiyatlar, standart tamir ücretleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Seyyar olması ve yol masrafları da fiyat üzerinde cüzi miktarlarda etki etmektedir. Sizde seyyar lastikçi hizmetleriyle yolda kalma derdi olmadan keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Leave A Comment