Sultanbeyli Lastikçi

Sultanbeyli Lastikçi olarak uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmet verilmektedir. Arabayı araba yapan en önemli unsur tekerlektir. Nitekim kimse yolculuk yaparken kaza yapmak istemez. Ölümlü ve yaralamalı trafik kazalarının birçoğu; kalitesiz ve mevsimle uyumlu olmayan lastikler nedeniyle meydana gelir. İşte bu sebepten dolayı lastik bakım, tamirat ve değişimi oldukça önemlidir. Firmamızda alanında uzman; lastik, jant montaj işçileri, dış lastik tamir işçisi, lastik tamiri ve bakım işçileri bulunmaktadır. Firmamızda iş sağlığı ve güvenliği ve çevre korumaya ilişkin önlemler alınmaktadır.

Konu Başlıkları

Lastik Bakım Onarım Hizmeti

isteğe bağlı olarak Jantların onarım veya bakım ihtiyacı tespit edilir Lastik Bakım Onarım Hizmeti gerçekleştirilir müşteriler en iyi şekilde yönlendirilir. Lastikler yöntemine uygun şekilde uygun ekipman ve ürün kullanılarak belirlenen standartlar doğrultusunda tamiratları yapılır. Müşterilerin araçları onarılmış ekipmanla yürür duruma getirilir.
Arzu etmeniz akabinde Sultanbeyli Çekici olarak hizmet sunan firmamızdan Oto Kurtarma işlevi talep edebilirsiniz

Lastik Bakım ve Onarımın Yapılması

1- Araç lastik ve jantın arıza tespiti yapılır
2- Hava basarak, su havuzuna batırarak ya da delik olduğu düşünülen noktaya köpük konarak lastikte özür olup olmadığı tespit edilir
3- Lastiğin dışında düzensiz aşınma kontrolleri yapılır
4- Lastiğin özrünün giderilebilir olup olmadığı kontrol edilir
5- Giderilebilecek bir özür bulunuyorsa uygun ürün kullanılarak tamir yapılır
6- Araç özelliklerine uygun indekslerle hava doldurma işlemi yapılır
7- Lastik janta monte edilir ve subap kontrolü yapılır
8- Subabın sızdırmazlık kontrolü yapıldıktan sonra balans ihtiyacı tespit edilir
9- Son olarak tekerlek araca takılarak bijon boşlukları doldurulur

Sultanbeyli Oto Lastikçi

Sultanbeyli Oto Lastikçi olarak firmamızda müşterilerin ihtiyaçlarına uygun tüm lastik markaları satışa sunulmaktadır. Binek araçları, arazi araçları, otomobil,  4 x 4, hafif ticari, kamyon – otobüs lastikleri, zirai araçlar ve yol dışı iş makineleri kısaca tüm lastik çeşitleri bulunmaktadır. Üretim hatalarına karşı lastikler garantilidir. Yaz lastiği, kış lastiği ve mevsimlik lastikler ile müşterilerin ihtiyaçlarına uygun lastikler takılmaktadır ve depo edilmektedir. Araç lastikleri değişimi yapılırken müşterilerin keyifle bekleyip dinleneceği salon mevcuttur.
Müşterilere ürünlerin rutin kullanımı konusunda dikkat edilecek hususlar hakkında, ürünlerin bakım, kontrol ve değişim periyotları hakkında ilgili bilgiler verilir.
Sultanbeyli lastikçi Firmaları olarak lastik konusunda her türlü işlem garanti kapsamında yapılır ve müşterilere güvenli yolculuğun keyfini sürmek kalır.

Leave A Comment