Üçüncü Köprü Lastikçi

Arabalar için olmazsa olmaz olan lastiklerinizle ilgili bir ihtiyacınız olduğunda, Yavuz Sultan Selim Üçüncü Köprü lastikçi hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamız günün 24 saati 7 gün nerede olursanız olun acil ihtiyaçlarınız için yanınızda olarak sorun ve ihtiyaçlarınızı çözümlemektedir. Lastik konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizi hemen arayabilirsiniz.

3. Köprü Oto Lastikçi

Araçların tekerinde genel olarak yaz ve kış mevsimleri için ayrı ayrı lastik çeşitleri kullanılması gerekmektedir. Yaz için özel olarak üretilmiş olan lastik, kış lastiğine göre daha ince bir yapıda olmakta ve üzerinde daha az diş adedi bulundurmaktadır. Kış için üretilen lastik için ise durum bu şekilde değildir. Daha kalın yapıda olan ve çok daha çok diş sayısı bulunduran kış üretim lastikleri, kış mevsimi için mecbur kullanmanız gereken ürünlerdendir. Araç lastiklerinde kış mevsimi mutlaka kış lastiği tercih edilmeli, seçimler bu yönde gerçekleştirilmelidir. Bunun nedeni özellikle kuvvetli yağış etkisi başladığında oluşabilecek can sağlığı tehlikesi olmaktadır. Sırf kış lastiğinden fiyat bakımından daha ucuz diye yaz lastiği alınmamalıdır. Yaz lastiğinizi ya da kış lastiğinizi mevsimine göre 3. Köprü Oto Lastikçi firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Üçüncü Köprüde Lastik Tamir ve Değişim

Oto Lastik yol yardım hizmeti araçlara sağlanan önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Lastik yol yardım hizmetinin yanı sıra; lastikleri içinde hava pompası yer alan tezgâhın üzerine yüklemek, jantlara iç ve dış lastiği koruyan lastiği dikkatli olarak monte etmek, üzerinde işlem uygulanan lastiğe şişme gibi olaylardan sonra gerekli görülen havayı basmak, montaj işlemi sırasında lastiklerde küçük de olsa olumsuzluk tespit edildiğinde bu olumsuzluğa müdahale etmek gibi işlevler de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.  Konusunda uzman lastikçi ekibimiz en doğru şekilde Üçüncü Köprüde Lastik Tamir ve Değişim uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Yol Yardım Lastikçi

Tüm yol yardım lastikçi ile ilgili işlemler son derece kendine güvenen bir ekip sayesinde hızlı bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Araçlarda yer alan tekerlerin lastiği, yolların kötü şartları nedeni ile ani olarak patlayabilmektedir. Siz henüz ne olduğunu anlamadan araba lastiği patlamakta ve zor durumlara sebep açabilmektedir. Bu gibi zor durumlarda irtibat numaralarımızdan hiç vakit kaybetmeden Acil Lastikçi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment