Yavuztürk Lastikçi

Yavuztürk lastikçi ile ikinci kez düşünmeden gönül rahatlığıyla lastik alabilir, lastiğinizle ilgili gereken işlemleri yaptırabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda bize 7/24 destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli, çeşitli ve güvenilir lastik markalarını uygun fiyatlara satan lastik firmamız alanında öncüdür.

Konu Başlıkları

Profesyonel Oto Servis Hizmetleri

Firmamızın lastik satışının yanı sıra yaptığı bazı diğer uygulamalar da bulunmaktadır. Yavuztürk Lastikçi olarak Bu uygulamalardan bazıları lastik şişirme ve lastik yamama gibi hasar görmüş ya da sönmüş lastiklere yönelik uygulamalardır. Aynı zamanda sağlam lastiklere yönelik lastik, jant yıkama, jant değişimi veya jant boyama gibi uygulamalarımız da bulunmaktadır. (Jant değişimi sağlam lastiklere yapılabildiği gibi zarar görmüş lastiklere de yapılabilmektedir.). Bu uygulamalarımıza ek olarak lastik tamiri ve kış lastiği montajı Oto Kurtarma bilimum yol yardım hizmetleride sunmaktayız. (Lastik değişim uygulaması zarar görmüş lastiklere yapıldığı gibi sağlam ancak memnun olmadığınız lastikler için de yapılabilmektedir.)

Yavuztürk Lastikçi Firmaları

Tüketicilerin lastik değişimi, lastik ve jant yıkama veya kış lastiği montajı gibi taleplerini Yavuztürk lastikçi firmaları karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren, uygun fiyat politikasına ve uzman çalışanlara sahip Yavuztürk lastikçi firmaları tüketicinin gözünde her zaman bir numara olmaktadır. Bu sebeple firmamızın en büyük önceliği, müşterilerinin taleplerine olabilecek en yüksek kaliteyle ve uygun fiyatlarla cevap vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Ve firmamız bu önceliği için yalnızca uygun fiyata sahip kaliteli ürünler satmaktadır. Ayrıca firmamız, daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla bünyesinde yalnızca bu amaç için canla başla çalışan, alanında uzman çalışanları bulundurmaktadır.

Yavuztürk Lastikçi Fiyatları

Lastik fiyatları, lastiklerin boyutlarına, ham maddelerine, kalitelerine ve markalarına göre belirlenmektedir. Özellikle markanın fiyatlar üzerinde çok büyük bir etkisi bulunmaktadır. Öyle ki bir lastiğin boyutu bir başka lastiğe göre daha küçük olduğu halde markasından dolayı küçük olan lastik daha yüksek bir ücrete sahip olabilmektedir.

Lastikle ilgili diğer işlemler için ise işlemin gerektirdiği işgücüne, işlem için gereken malzemeye ve işlemi yapmanın aldığı zamana göre fiyatlar belirlenmektedir. Yani bir işlemi yapmak için ne kadar malzeme zaman ve işgücü gerekiyorsa o işlemin ücreti ona göre belirlenmektedir. Firmamız, Yavuztürk lastikçi fiyatları belirlerken bu kriterleri de göz önüne alarak en uygun fiyatı belirlemektedir.

Leave A Comment