Acıbadem Çekici

Acıbadem Çekici sizlere en kaliteli hizmetin sunulması için düzenli olarak çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların ilk konusu çekici hizmetlerinin sizlere daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Trafikte meydana gelen anlık kazalar sonucu bir ya da birden fazla araç büyük zararlar görmekte ve bu zararlardan dolayı araçlar kullanılamaz duruma gelmektedir. Kullanılamaz durumdaki araçlar yol ortasında hareketsiz kalmakta ve bu sayede trafik kilitlenmektedir. Kilitlenen trafik yüzünden diğer araçlar da mağdur olmakta ve stresli dakikalar yaşanabilmektedir. Tüm bu süreçlerin engellenebilmesi için yapılması gereken en mantıklı yol oto çekici hizmetini aramaktır. Çekiciler, olduğunuz noktaya kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaşmakta ve aracınızı yoldan kaldırmaktadır. Böylece trafik eski haline dönmüş olacaktır.

Acıbadem Yol Yardım

Acıbadem Yol Yardım hizmetlerinin temel görevi yolda kalmış araçlara el uzatmak olsa da çekiciler farklı amaçlar ile de kullanılmaktadır. Kaza geçirmemiş araçların bir şehirden başka bir şehre ulaşımı ya da inşaat sektöründe yer alan malzemelerin taşınması için çekiciler kullanılmaktadır. Tuğla, kiremit ve buna benzer malzemeler çatallı çekiciler ile zarar görmeden taşınmaktadır. Amacına bağlı olarak inşaat sektörü dışında da kullanılabilen çekicilerin diğer ismi kurtarıcılar olmaktadır. Bu araçların halk arasında kurtarıcılar olarak bilinmesinin temel nedeni hiç şüphesiz zorda kalan araçlara yardım etmeleri ve onları tamircilere ulaştırmalarıdır.

Acıbadem Oto Kurtarma

Acıbadem Oto Kurtarma tarafından verilen hizmetlerin tümü titizlikle yürütülmektedir. Yerinden alınan kazalı araçlarınız daha fazla darbe almadan güvenli bir şekilde en yakında yer alan otomobil tamircisine ulaştırılmaktadır. Otomobil tamircisi aracınızın kazasına bakarak tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Tamir işleminin ardından sağlam olarak aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Otomobilinizin yerinden alınarak tamirciye ulaştırılma sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Bir anda arıza meydana gelen araçlarınızın sizleri zor durumda bırakmaması için tepeden çekişli çekiciler, çatallı çekiciler ya da Oto Kurtarıcı Hizmeti sunan Küçük işletmeler 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunmaktadır. Sürekli telefon başında olan müşteri hizmetlerimiz, sizlerin mağdur olmaması için her an çağrılarınızı yanıtlamaktadır.

Leave A Comment