Ahtapot Çekici

Arızalanan araçların tahliyesini sağlamak için geliştirilen oto kurtarma araçları, kazanın ve arızanın cinsine göre de kendi içinde özelleşmekte. Bunlardan biri olan ahtapot çekici ilerleyemez durumda olan, lastikleri hareket etmeyen araçlar için özelleşmiştir ancak temelinde diğer çekicilerle aynı amaca hizmet etmektedir.

Konu Başlıkları

Trafikte Bozulan ve Yolda Kalan araçların Tahliyesi

Ahtapot çekici hizmeti Günümüzde hızla artan nüfus ve kalabalıklaşma, insanların kendi araçlarına sahip olmasıyla beraber yaşanan yolda kalma sorunlarında kullanılmaktadır. İster kalabalık şehir yaşamlarında ister sakin köy hayatında nerede olursa olsun artık herkesin bir aracı var. Artan nüfus ve araç sayısıyla beraber trafikte ve yollarda araç arızaları kitlesel krizlere sebep olabiliyor ve insanların maddi manevi kayıp yaşaması sonucunu doğuruyor. Hal böyle olunca trafikte bozulan veya yolda kalan araçların tahliye edilmesi de büyük önem kazanıyor denilebilir.

Ahtapot Çekici Kullanımı

Trafikte, otoyollarda, ıssız yollarda, farklı hava koşullarında ihtiyaç duyulabilmektedir. Farklı mekanlarda ve koşullarda hareket edemez haldeki aracın tahliyesini gerçekleştirmek için oldukça ideal bir araçtır. Ahtapot çekici hizmetleriniz için ihtiyaç duyduğunuz anda bizi arayabilir veya önceden randevu alabilirsiniz. Çekici hizmetlerimizle günün 24 saati 7 gün hizmet vermekteyiz

Ahtapot Çekici Fiyatları

Arızalanan bir araç olduğunda ve ilgili aracın sahibi firmamıza ulaştığında merak ettiği öncelikli sorulardan biri de fiyatın belirlenmesi oluyor. Ahtapot çekicilerde ve diğer araçlarımızda fiyat belirlenmesi birkaç değişkene bağlı olarak oluşturuluyor.

  • Öncelikle aracınızın bulunduğu konuma göre fiyatlar belirlenecektir. Harcanan yakıt ve efor sizlerin bulunduğu mesafeye göre değiştiği için ahtapot çekici fiyatları buna göre değişmektedir.
  • Fiyatı değiştiren bir diğer faktör ise aracınızın tipi ve büyüklüğü olarak öne çıkmaktadır. Aracınızın tahliye edilmesi sırasında ihtiyaç duyulacak çekici kapasitesine ve aracın büyüklüğüne uygun bir çekicihizmeti sağlanacağı için fiyat da bununla doğru orantılı olarak değişecektir. Araçların büyüklüğüne göre uygulanan fiyat tarifesi de değişiklik göstermektedir.
  • Aracınız tahliye edildikten sonra ise aracınızın bırakılmasını istediğiniz nokta fiyatı değiştiren bir diğer faktördür. Aracınızın bırakılmasını istediğiniz noktanın mesafesine göre fiyat belirlenmektedir.

Günümüzde arızalanan araçlar her ne durumda olurlarsa olsun ahtapot çekici tipi araçlar sayesinde oldukça rahat bir şekilde tahliye edilmektedir.

Leave A Comment