Akfırat Çekici

Sizin için yakın konumda yer alan Akfırat çekici hizmetine özellikle zora sıkıştığınız acil durumlarda kolay bir şekilde bir telefon ile erişebilirsiniz. Firmamız; birbirinden farklı model ya da boyutta bulunan otomobillere zarar vermeden yerinden alma, bu otomobilleri çekecek olan aracın arkasına yükleme ve otomobili otomobil sahibinin istediği noktaya bırakma işlemlerini pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

İsteğe Bağlı Çoklu Taşıma Hizmeti

Siz değerli müşterilerimiz, aracınızda herhangi bir arıza durumu baş vermeden uzun yollara çıkacakken çekicileri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Oto Kurtarma tercih etmeniz hem sizin yol boyu dinlenmenize neden olacak hem de uzun yollarda otomobilinizin zarar görme ihtimali en aza indirgenmiş olacaktır. Firmamız tarafından verilen bu çekici hizmetleri arasında yer alan otomobilleri lüks şekilde taşıma seçeneğinden de yararlanabilir ve aracınızın sizin istediğinize uygun olarak ikili ya da üçlü taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Akfırat Oto Çekici Hizmetleri

Akfırat Çekici, hızlı ve dinamik ekibi ile her model çekici araçlarını sizler acil durumlarda yolda kalmayasınız diye sizlerin hizmetine sunmaktadır. Firmamız sizler için 7 gün 24 saat otomobiller başta olmak üzere her türlü yükün bir yerden bir yere taşınması için destek vermektedir. Bunun yanı sıra aracınızın bozulma durumunda da en yakın araç tamircisine ulaşmak için kolayca bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Çekici Hizmeti

Çekici hizmetlerine sıklıkla trafiğin çok yoğun olduğu şehirlerin oto yollarında rastlandığı görülmektedir. Bu kalabalık şehirlerin arasında yer almakta olan başlıca şehirler İstanbul, Ankara ve İzmir olmaktadır. Bu şehirlerde özellikle mesai çıkış saatleri arasında kimse aracı arıza versin istemez. Ancak arızanın ne zaman meydana geleceği önceden belirlenemediği için her an patlak verip sizi istemediğiniz durumlarda bırakabilmektedir. Bu istenmeyen durumlar karşısında firmamızın bir telefon uzaklığında olması ayrı bir avantajdır. Birdenbire meydana gelen arızalar ile yalnız başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Firmamız tarafından sizlere sağlanan çekici hizmeti işe trafikte güvenilir hizmeti uygun fiyatlar ile almanız hedeflenmektedir. Akfırat çekici tarafından sağlanan hizmetlerden yararlanmak ya da detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment