Anadolu Yakası Çekici

Araç çekici aynı zamanda oto çekici, araç kurtarma ve oto kurtarma gibi isimlerle anılan bir hizmettir. Bu hizmette yalnızca otomobil değil aynı zamanda tekne, motosiklet, ağır vasıta, minibüs ya da forklift gibi araçlar da taşınabilir. Yolda kalmış, arıza yapmış veya kazaya karışmış araçlar kendiliğinden hareket edemez. Araçlar yaşadıkları sorundan dolayı kaldırılamaz. Bu nedenle destek bir güç gerekir. Anadolu Yakası çekici olarak bölgedeki tüm araçlarınıza yardım edilir. Aküsü bitmiş, tekerleği patlamış, trafik kazasına karışmış, çamura sağlanmış tüm araçlar bulunduğu yerden kaldırılır, çekici aracına yüklenir. Çekici aracına yüklenirken uzman personel birçok farklı yöntem kullanır.

Konu Başlıkları

Anadolu Yakası Yol Yardım

Çekici aracı yardımınıza gelmeden önce mutlaka aracın hasarı hakkında bilgi vermelisiniz. Çünkü her marka ve modelin araca yüklenme şekli farklı olabilir. Aracın bulunduğu zor koşula göre uzman personel yanında birtakım ekipman da getirebilir. Ekipmanlar aracın çekiciye yüklenmesine yardımcı olur. Oto çekici yol yardım konusunda sizlere destek sağlamaktadır. Yolda kalan aracınız daha fazla zarar görmeden çekici arabasına yüklenir. Çekici aracı tekli, ikili, dörtlü ve çoklu şekilde vardır. Önceden araç hakkında bilgi verdiğinizde aracın büyüklüğüne göre çekici yönlendirmesi yapılır. Firmamız Anadolu Yakası yol yardım konusunda uzman bir firmadır. Özellikle trafik kazasına karışan araçlar kaza bölgesinden alınarak istenen yere taşınır.

Anadolu Yakası Oto Kurtarma

Bizlere ulaştığınızda bulunduğunuz konumu bildirmeniz takdirinde en yakın çekici yönlendirmesi yapıyoruz. Size en yakın konumdaki çekici hızlı bir şekilde yanınıza gelerek zor durumdan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Böylece yaşadığınız olumsuz koşuldan hem siz hem de aracınız kurtulabiliyor. Aracınızı aldıktan sonra istediğiniz konuma ulaştırmaktayız. Tamir bakım servisi bölgesine hangi saatte olursa olsun teslim ediyoruz. Firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Özel günler, bayramlar ve resmi tatillerde dahi açıktır. Olumsuz hava koşulları ya da araca bağlı durumlardan kurtulmanız için yardımcı olunur. Anadolu Yakası oto kurtarma olarak şehir içi ve şehirler arası tüm oto taşıma işlemleriniz yapılır. Oto kurtarma dışında 0 kilometre araç taşıma hizmeti de verilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave A Comment