Aydos Çekici

Aydos çekici hizmetlerimiz, Kartal Pendik yakınlarında karşılaşılan araç arızlarına yönelik verilmektedir. Aydos bölgesi ve yakınlarında herhangi bir araç arızası ya da kaza durumuyla karlılaşmanız halinde doğrudan bize ulaşarak almak istediğiniz hizmeti belirtebilirsiniz.
Aydos bölgesinde vermekte olduğumuz çekici hizmeti ile aynı zamanda aracın tamiri için gerekli olan işlemlerin de yapılmasına yönelik yönlendirme sağlayabildiğimiz gibi, sizlerin de talep ettiği bölgelere araçlarınızı teslim edebilmekteyiz.

Risklerin Önüne geçin

Aracınız ile ilgili bir problem olduğunu düşünmeniz halinde de Pendik ilçesinde Oto çekici hizmetlerimiz ile iletişime geçerek, nasıl bir yol izleyeceğiniz ile ilgili detaylı bilgilendirme alabilir, risk durumlarının önüne geçmek adına da çekici ile aracınızı güvenli bir bölgeye bıraktırabilirsiniz.

Aydos Oto Çekici Hizmetleri

Pendik ve Çevre ilçelerde vermekte olduğumuz çekici hizmeti aynı zamanda istanbul anadolu yakası içerisinde yoğun trafik hattının olmasına rağmen hızlı bir biçimde yapılmaktadır. Oto çekici hizmeti vermekte olan firmamız bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz ile yoğun bölgelerde daha hızlı ve kontrollü işlemler yapılarak trafik aksamalarının da önüne geçilmeye çalışılmaktadır.

Oto Tamir Hizmeti

Aydos çekici çalışmalarımızdan önce eğer aracınızda olası bir tamir durumu varsa ve hızlı bir biçimde çözülebiliyorsa çekici işlemlerinden önce bu tamir hizmetleriyle de işlemleriniz kolaylaştırılabilmektedir. Bu sayede aracınızı kullanarak istediğiniz bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.
Çekici hizmetlerimiz kapsamında aynı zamanda Aydos çekici bölgesi olarak özellikle Aydos ormanları yolunda da karşılaşılan olası araç taşımaları da yapılabilmekte olup bu işlemlerin her biri için uygun çekici ekipmanlarımız kullanılmaktadır.

Oto Çekici Fiyatları Nasıldır?

İstanbul’un farklı bölgelerinde vermekte olduğumuz oto çekici hizmetlerinde fiyatlar ortalama olarak aynı standartlar ölçüsünde belirlenmektedir. Bölgenin yanı sıra aracın büyüklüğü ya da bırakılacağı yer fiyat tarifelerimiz üzerinde daha belirleyici bir rol oynamaktadır.
Çekici hizmetlerimizde aynı zamanda araç tamir durumları olması halinde de farklı ücret tarifeleri uygulanabilmektedir. Bu nedenle hizmet fiyatlarımız araç bazlı değişiklik gösterebileceği için genel bir liste sunulmamaktadır.
Sizler de Aydos çekici hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir ve fiyat bilgisini doğrudan müşteri yetkililerimizden alabilirsiniz.

Leave A Comment