Balıkesir Çoklu Çekici

Balıkesir çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma, çekici çağır lojistik hizmeti ile hem şehirler arası hem şehir içi araç nakliyesi hizmetlerini sağlamaktayız. Uzun mesafeler için birden çok aracın nakliyesi, hem maliyet hem pratik bir uygulama olması açısından oldukça fazla tercih edilen bir hizmettir. Firmamız teknolojinin sağladığı en son model araçlardan oluşan bir filoya sahiptir. Uzaktan takip sistemi ve uzun mesafe sigortası ile tüm araçlarınız garanti altına alınmaktadır. Arızalı araçlar, galerilere satılmak üzere nakledilen araçlar, ikinci el araçlar toplu çekicilerimizle kolayca istedikleri yere nakledilmektedir. 7/24 profesyonel bir ekiple hizmet veren firmamız tüm taleplerinizi karşılamaya her zaman hazırdır.

Çoklu Çekici Olarak Verilen Hizmetler

Balıkesir çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma, verdiği bir şehirden diğer bir şehire araçların topluca  çoklu çekicilerle ulaştırılma hizmeti konusunda maliyet açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu hizmet pek çok sürücüyü büyük problemlerden kurtarmayı başarmıştır. Yeni üretilerek topluca satışa sunulmak için şehirlere dağıtılan araçlar, toplu araç çekicileri güvenli ve rahatça yerlerine ulaşmaktadırlar. Dijital gelişmeler artık araç alımlarının İnternet vasıtasıyla yapılmasına olanak sağlamıştır. Fiyat açısından diğer şehirlerden araç alımı yapmak büyük tasarruf sağlayabilmektedir. Bu gibi durumlarda başka illerden alınan araçlar, sürücülerin ikametgahlarının bulunduğu şehire hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Tasarruf Sağlayın

Hem paradan, hem zamandan tasarruf etmek lojistik hizmetin önemini daha da arttırmaktadır. Şehirler arası yolculuklarda yaşanan kazalar, arızalar yine araçların naklini gerektirmekte, Çoklu Oto Kurtarıcı hizmeti bu işlemin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktadır. Sağladığı avantajlar tercih edilme nedeni olmaktadır.

Çoklu çekici hizmetlerimizden hem planlı çekici ve taşıma işleriniz için hem de acil durumlarda faydalanabilirsiniz. Günün 24 saati, her gün hizmet veren çekici araçlarımızla yanınızdayız.

Çoklu Çekici Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Çoklu çekici hizmetinde en büyük avantaj maliyetinin düşük olmasıdır. Pek çok arabayı bir arada taşıdığından yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca bu hizmetten faydalanan araç sahipleri zamandan da tasarruf ederek hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Balıkesir çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma olaraktüm araçların zamanında ve güvenle nakliyesini sağlayarak, problem yaşanmasını engellemektedir. Oto galerileri ve otomotiv sektörü bu hizmetle birlikte pazarlamayı daha çabuk başlatabilme şansına sahip olabilmektedir. Tüm çekici çağır lojistik hizmetimizle her türlü probleminizde yanınızdayız, bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

1 Comment

  1. Hamdi Akarsu
    24/11/2020 Yanıtla

    Şirketimiz Bu Hizmeti satın aldı herkese tavsiye ediyoruz. Planlanan zaman’dan önce Araçlarımızı teslim ettiler. Uygun Fiyatlı güvenli Yol yardım hizmeti için teşekkürler

Leave A Comment