Başıbüyük Çekici

Araç sahipleri gerek arıza gerekse kaza gibi sebepler ile Başıbüyük Çekici Oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu tarz durumlarda uzman bir ekipten yardım alınması en iyi seçenektir. Bunun aksi olarak amatör veya bu konuda hiçbir bilgisi olmayan şahıslardan yardım alınarak yetersiz malzeme ile üstünkörü yapılan çekme işlemi oldukça büyük problemlere yol açabilmektedir. Akan trafiği alt üst edebilmekte veya kazalara sebep olabilmektedir. Bu yüzden Oto Kurtarıcı hizmeti uzman kişilerce yapılmalıdır. Firmamız, yolda kalan araçlara çekme ve kurtarma hizmetini uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanı ile çok kısa sürede konumuza gelerek vermektedir.

Konu Başlıkları

Başıbüyük Yol Yardım

Şehir içi veya şehir dışında seyahat esnasında birçok sebep ile yolda kalınabilmektedir. Bunlar bazen motor veya elektrik kaynaklı arıza nedeniyle veya yakıt bitmesi gibi sebepler olabilmektedir. Sebep ne olursa olsun yolda kalmak oldukça can sıkıcı istenmeyen bir durumdur. Özellikle şehir içerisinde yoğun bir trafikte yolda kalmak ayrı bir stres nedeni olmaktadır. Bu durumdan bir an önce kurtulmak için yapılabilecek çok fazla bir alternatif yoktur. En iyi ve en hızlı çözüm yolu profesyonel Başıbüyük yol yardım firmalarından birini aramaktır. Firmamız, profesyonel personeli, üstün donanım ve ekipmanıyla her türlü koşul altında araçlarınıza gereken hizmeti uygun fiyatlar ile vermektedir.

Başıbüyük Oto Çekici

Başıbüyük Oto Çekici hizmetimiz çağrı merkezimizi aramanız ile hiç beklemeden başlatılmaktadır. Öncelikle aracınızın kaldığı noktaya en yakın çekici ve ekibimiz uyarılmakta ve derhal uygun ekipman ile yola çıkması sağlanmaktadır. En kısa güzergahı kullanarak yanınıza gelen uzman ekibimiz aracınızın fotoğrafını çekerek gelen çekiciye aracınızı emniyetli bir şekilde itinalı olarak yüklemektedir. Yükleme bitiminde bir tutanak kaleme alınarak size verilmektedir. İstediğiniz konuma götürülen aracınız yetki yaptığınız şahsa tutanak ile teslim edilerek fotoğraflanmaktadır. Tüm bu işlemler esnasında GPS üzerinden konumlar sizlerle paylaşılmakta ve gerekli bilgiler anlık olarak verilmektedir. Böylelikle şeffaf bir çekici hizmeti sağlanmaktadır.

Başıbüyük çekici herhangi bir sebep ile aracı ile yolda kalan sizleri bir an önce bu durumdan kurtarmak için hızlı reaksiyon göstererek süratle gerekli tüm hizmetleri ekonomik fiyatlar ile profesyonelce vermektedir. Yolda kalma durumunda çağrı merkezimizi arayarak en yakın yardım ekibimizden gerekli yardımı alabilirsiniz.

Leave A Comment