Beykoz Çekici

Beykoz çekici olarak şehir içi ve şehirler arası tüm araç çekici hizmetlerinizi yapmaktayız. Firmamız taşınması gereken araçları istediğiniz konumdan alarak istediğiniz konuma teslim edebilir. Bu teslimat sigortalı bir şekilde yapıldığı için araçlarınız sorunsuz şekilde ulaştırılır. 0 kilometre araçlar tekli ve çoklu araçlarımızda galerilere ya da şahıslara götürülür. Ayrıca tekne taşıma da şehirler arası yapılan işlerden biridir. Hazırlanan tekneler istediğiniz şehre götürülebilir.

Beykoz Yol Yardım

Aniden arıza yapan araçlar trafikte kaldığında oldukça zor bir durum yaşanır. Bu durumda araç çalışmadığında yoldan taşınması gerekir. Aracı yoldan alabilecek tek kurtarıcı da oto çekicidir. Anadolu Yakası çekici firmamız arandığında sizden ilk olarak konum bilgisi istenir. Aracın kaldığı konuma en yakın çekici yönlendirildiğinde arabanız çekiciye yüklenir. Daha sonra da taşınmasını istediğiniz yere götürülür. Genellikle araç tamir bakım servisi götürülen yerler arasında ilk sıradadır. Beykoz yol yardım olarak aracınızın kaldığı tüm zor durumlardan sizi kurtarıyoruz.

Araç çekiciler türlerine göre dörde ayrılır. Oto transfer çekici, çatallı çekici, tepeden çekici ve vinçli kayar platform çekici bunlardandır. Bizi aradığınızda aracın yaşadığı durumu ve araç modelini belirtmeniz çekici sınıfı gönderimi için önemlidir. Motosiklet, otomobil ve ağır vasıta gibi farklı araçlar oto çekici ile taşınabilen araçlardandır. Şehir içinde ya da ıssız bir alanda aracınız arıza verebilir. Nerede arıza yaşarsanız yaşayın çekicilerimiz bulunduğunuz yere ulaşabilir.

Beykoz Oto Kurtarma

Araç kurtarma 7 gün 24 saat hizmet veren bir sektördür. Son derece güvenilir ve kaliteli hizmet verir. İstanbul’un her yerine ulaşabilir ve istekleriniz karşılanır. İşimizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Beykoz oto kurtarma olarak hangi koşulda olursa olsun aracınız kurtarılarak çekiciye alınır. Beykoz oto kurtarma olarak aniden akü bitmesi ve benzin bitmesi durumlarında da size yardımcı oluyoruz. Yanınıza gelerek aracın ihtiyacını karşılıyor yola devam edebilmenizi sağlıyoruz. 

Aracınızı şehir dışına taşıyacak güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak araç kurtarma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kilometreye göre belirlenen araç taşıma fiyatları hakkında güvenilir ve doğru bilgiler alırsınız.

Aracınızın Lastiğinde bir sorun oluştuysa ve Anadolu yakasında Bir Lastik Tamir ustasına ihtiyaç duyuyorsanız Beykoz Lastikçi olarak Hizmet sağlamaktayız. Mobil Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Leave A Comment