Beylerbeyi Çekici

Beylerbeyi çekici, değişen iklim koşullarına karşı araçlarınızda ansızın meydana gelen arızalarınızda sizin yanındadır. Araçlar mevsim koşullarına göre belli başlı arızalar yaratabilmektedir. Sürücüler bu arızalardan en az bir tanesi ile mutlaka karşılaşmıştır. Araçlarda mevsime bağlı oluşan hararet yapma, çamura saplanma, motor kaynaklı arızalar, cam ya da lastik patlaması gibi farklı problemler görülerek sürücüler bu durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktadır. Ansızın gelişen bu gibi durumlarda yardımınıza yetişerek sizleri güvenle gitmek istediğiniz yere bırakıyoruz.

Konu Başlıkları

Beylerbeyi Yol Yardım

Beylerbeyi yol yardım ekibimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız. 7 gün 24 saat aktif olan Yol Yardım ekibimize ulaşarak aracınızın durumunu ve bulunduğunuz konumu eksiksiz öğrenerek sizlere en kısa sürede ulaşıyoruz. Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta ve kısa yolları çok iyi bilmektedir. Hedefimiz konumunuza en kısa yollardan ulaşarak sizleri gitmek istediğiniz yerlere güvenle ulaştırmaktır. Yolda kalan her insan bizim için değerlidir. Önceliğimiz her zaman can güvenliğidir. Ekibimizin size sorduğu sorulara sakince ve eksiksiz cevap vermeniz, aracınızın modelini, arızanın olduğu yeri ve konumunuzu net bir şekilde aktarmanız sonucu size ulaşarak güvenliğinizi sağlamaktayız. Lastik patlaması, kaza, oto çekici işlemleri, kuma batma, cam patlaması ve buna benzer tüm arızalarınızda Beylerbeyi yol yardım ekibimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Sizleri son teknoloji araçlarımız ile bulunduğunuz yerden alarak güvenle istediğiniz lokasyona bırakıyoruz.

Beylerbeyi Oto Kurtarma

Beylerbeyi oto kurtarma ekibimiz sizlere arızanızın sebebini, bulunduğunuz konumu, araç model ve büyüklüğünü ve yaralanma durumunuzu soracaktır. Bu sorulara alınan cevaplar ile birlikte sizlere mevcut olan en son sistem araçlarımız ile ulaşarak güvenliğinizi sağlayıp aracınızı söz konusu arızanın durumuna göre istediğiniz yere bırakıyoruz. Kaza durumunda eğer yaralıysanız sizleri sakinleştirerek ambulans ekipleri ile iletişime geçiyoruz. Sizleri ve araçlarınızı kurtararak can güvenliğinizden emin yolumuza devam ediyoruz. Beylerbeyi oto kurtarma ekibimiz tüm etik kurallar çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir. Mevcut bölgedeki tüm kısa yollara hâkim ve detaylı eğitim alan ekibimiz, sizlere en kısa sürede ulaşacaktır. Piyasaya göre en uygun fiyatları sizlere sunarak oluşabilecek tüm arızalarınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Oto kurtarma fiyat bilgisi almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bölgede Lastik firmasına ihtiyacınız olduğunda Beylerbeyi Lastikçi olarak Mobil Araçlarımızı yönlendirebiliriz

Leave A Comment