Bursa Çoklu Çekici

Bursa çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma,Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek kapasitedir. Konusunda uzman kadromuz ve teknolojik çoklu çekici araçlarımız 7/24 hizmet vermektedir. Çoklu taşıma iki farklı taşıma sisteminin kullanıldığı (bütünleşik) bir sistemdir. Sahip olduğu güçlü özellikler ve işlevler çoklu taşıma işimizi sektöründe çok önemli bir yere koymaktadır. Şehirler arası çekici hizmetimiz, bu faydadan yararlanan sektörler için çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Oldukça talep gören oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri zor durumda kalan pek çok araç sahibini büyük maliyetlerden ve zorluklardan kurtarmaktadır.

Çoklu Çekici Hizmeti Nedir?

Bursa çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma,hareket halinde olmayan pek çok aracın, bulunduğu yerden ulaştırılması hedeflenen diğer bir bölgeye transferini sağlamaktadır. Araçların hepsi GPS ile takip edildiğinden emniyetli bir yolculuk sağlanmaktadır. Hidrolik bir mekanizmayla arabalar kaldırılarak çekiciye kolaylıkla yüklenmektedir. Pek çok amaçlarla çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzun mesafe araç kullanmak istemiyorsanız ve yakıt tasarrufu sağlamak istiyorsanız, çok az bir maliyeti göze alarak çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Başka bir ilden satın aldığınız bir otomobili ikamet ettiğiniz yere ulaştırmak için yine firmamız bütçenize uygun Çoklu Çekici hizmeti sağlayabilmektedir.

Şehirler Arası Çekici Hizmeti

Oto alım satımı yapan otomotiv sektöründeki kuruluşlar, şehirler arası çekici hizmetini kullanarak araçlarını bir şehirden diğerine yine  topluca ulaştırabilmektedirler. Şehirlerarası bir otoyolda arıza yaşandığında yine Oto Kurtarıcı Hizmeti sizi büyük bir maliyetten kurtaracaktır. Uçakla yolculuk etmeniz gerektiğinde aracınızı yine çekici hizmetimizden yararlanarak varış şehrinize getirtebilmeniz çok kolaydır. Maliyet ve kolaylık açısından Bursa çoklu Çekici Hizmeti oldukça fazla talep görmektedir.

Çoklu Çekici Çeşitleri

Bursa çoklu çekici şehirler arası kurtarıcı taşıma filosunda pek çok çoklu çekici araç barındırmaktadır. Çoklu çekicide hidrolik makaralı vinç yardımıyla araçlar kolayca yüklenmektedir. İndirilme işlemi ise damperin yavaşca kaldırılarak, makaranın gevşetilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Çoklu çekici hizmeti 2’li, 5’li ve 8’li gibi farklı kapasitelere sahiptir.

Çoklu Çekici Fiyatları

Fiyatlar; gidilecek mesafe, araç adeti ve yüklenecek çekicinin büyüklüğüne göre değişmektedir. Acil ihtiyaçlarınız ve tüm sorularınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Bütçenize uygun ve pratik çözümleri çekici filomuzda bulmanız çok kolaydır.

Leave A Comment