Çavuşbaşı Çekici

Çekici, diğer bütün vasıtaları çekmek için yapılan ve yük taşımayan motorlu vasıtalara verilen isimdir. Trafik kazalarında veya araçların şehir içinde veya şehirlerarasında arızalanması sonucunda çavuşbaşı çekici araçlarımız devreye girer. Çavuşbaşı çekiciler, neredeyse her tip vasıtayı rahatlıkla çekecek şekilde dizayn edilmiştir. Araçların içinde bulunduğu durum ne olursa olsun rahatlıkla onu kurtarabilecek şekilde yapılmıştır. Çavuşbaşı çekicilerimizin çeşitli modelleri bulunmaktadır. Trafikte yaşanan sıkıntılar için olan çekiciler ve sanayi sektöründe kullanılan çekiciler olmak üzere farklı alanlarda kullanılan çekici tiplerimiz vardır. 

Konu Başlıkları

Çavuşbaşı Oto Çekici

Çekicilerimizin isimleri, çekecekleri vasıtaya göre değişiklik gösterir. Örneğin çatallı çekicimiz, bir çatal gibi aracın altına girerek aracı havaya kaldırır ve çekicinin kasasına koyar. Tepeden çekicimiz, genel olarak polisler tarafından kullanılmaktadır. Bu çekicinin bir başka ismi, ahtapot çekici olarak bilinmektedir. Vinç tepeden inerek, tekerlekler çekiciye bağlanır. Yani aracı ahtapot gibi sarmaktadır. Sonra emniyetli bir şekilde çekicinin kasasına koymaktadır. Kayar platform çekicimiz, trafikte en çok karşılaşılan çekici tipimizdir. Eğer aracın hareket edebilme gücü yerindeyse kayar platform çekiciye yerleştirilerek emniyetli bir şekilde götürülmesi sağlanır. Hareket etme gücünü kaybeden araçlar ise kayar platforma vinçle yerleştirilmektedir. 

Yani her şekilde ve her durumda aracın yüklemesi Çavuşbaşı Oto Çekici tarafından sorunsuz yapılabilmektedir. Diğer çekicimiz olan oto transfer çekicinde sistem oldukça farklıdır. Hidrolik makaralı vinçler sayesinde araç taşınması gerçekleşir. Bu vinçler, aracı damperli bir alana yükler. Taşınma gerçekleşecekken, damper kaldırılarak ve hidrolik makara gevşetilerek aracın emniyetli bir şekilde çekilmesi sağlanır.

Çavuşbaşı Yol Yardım

İnsanlar, şehir içi veya şehirlerarası yolculuklarda yolda kalma korkusunu sıkça yaşamaktadır. Araçların yolda bakım ve onarım istemeleri durumunda bazı sistemlere ihtiyaç duyulur. Tam da bu noktada çavuşbaşı yol yardım sistemimiz devreye girmektedir. Araçların yolda arıza göstermesi durumunda, en yakın yol yardıma ulaşmaları hayat kurtarıcı olmaktadır. Çavuşbaşı Çekici desteğimiz ile lastik değişmesi veya onarılması, aracınızın çilingir sorunu, yakıt eklenmesi, akünün değişmesi veya onarılması gibi sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır. Çavuşbaşı yol yardım yapan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. 

Çavuşbaşı Oto Kurtarma

Oto kurtarma hizmeti, işinin ehli kişi veya kişilerce yapılmalıdır. Tam donanımlı araçlarımızla profesyonel olarak çavuşbaşı oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Donanımı ve bilgisi eksik kişilerce yapılan oto kurtarma hizmeti araç sahiplerini daha büyük zararlara uğratabilmektedir. Ayrıca aracın taşınma esnasında iyi tutulmamasıyla diğer araçlar da tehlikeye girmektedir. Oto kurtarma, ustalık isteyen ve kesinlikle boş yere yapılmayacak bir hizmettir.

Çavuşbaşı Çekici Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Acil Çavuşbaşı Çekici hizmeti almak isteyen Araç sahiplerinin dikkat etmesi konusunda bazı durumlar söz konusudur.

  • 7/24 acil oto çekici hizmeti sunan ve resmi olan firmalardan hizmet alınması
  • Donanımlı Mobil araçlar ile hizmet veren Oto Çekici firmalarından hizmet alınmalıdır.
  • Lokasyonunuza en yakın hizmet noktası olan Çavuşbaşı Çekici firmalarından hizmet alınmalıdır.
  • Alınması istenen Yol Yardım hizmetinin nasıl uygulanacağı konusunda bilgi veren bölgedeki Oto Kurtarıcı firmalarından hizmet talep edilebilir
  • Uygun bir fiyat politikası ile hizmet veren bir Firmalardan hizmet alınmalıdır.

Kartal bölgesinde Lastik tamir hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Çavuşbaşı Lastikçi hizmeti sunan mobil araçlarımızdan destek alabilirsimiz.

Leave A Comment