Çekici Bul

Kazalardan hemen sonra yanınızdaki insan önce polisi aramakta daha sonra çekici bul ifadelerini kullanmakta ve yardım talep etmektedir. Firmamız bu noktada, yardım etmeye son derece hevesli kadrosu ve farklı hacimlere sahip çekici araçları ile daima hizmetinizde olmaktadır.

Çekici ya da kurtarıcı şeklinde farklı isimlerle anılmakta olan kavram, sıklıkla trafik noktasında adını duyurmaktadır. Baskın olarak İstanbul, istanbul tarzı metropol şehirlerde kazalar çok fazla görünmekte ve çekicilere duyulan ihtiyaç çok fazla olmaktadır.

Konu Başlıkları

7/24 Çekici Hizmeti

Firmamız tarafından sağlanmakta olan çekici hizmeti olabildiğince hızlı ve pratik yöntemler kullanılarak uygulanmaktadır. Bu sayede zaten hem zaten çok yoğun olan trafiğin açılması sağlanmakta hem de sizin çaresiz hissetmeniz engellenmektedir. Meydana gelebilecek herhangi bir trafik kazası ya da aracınızın durduk yere hiç sebepsiz olarak arıza çıkarması olaylarında düşünmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hiç sebep yokmuş gibi görünen arıza durumlarında araçlar başta kısa süren mesafeleri gidebilmekte ise de bu durum pek uzun sürmemekte ve araç arızası yeniden kendini göstermektedir. Firmamız aracınızın başına her an gelebilecek arızalar için 7/24 Çekici hizmeti sağlamaktadır.

Oto Kurtarıcı

Oto kurtarıcı firmaları, çok farklı tiplerde olan araçların arıza vermesi durumunda aracı yerinden alarak onu en yakın servise götürme imkanını siz araba sahiplerine sunmaktadır. Çekicilerin sahip olduğu birbirinden farklı iç hacimleri nedeni ile taşınacak olan araçların tip ve boyutunun çok da fazla bir önemi olmamaktadır.

Kurtarıcı Araçlar

Kurtarıcı araçlar; internet sitelerinde römork, yarı römork ve diğer her türlü farklı araç modelini arıza durumunda ya da arıza oluşmadan çekmek maksadı ile üretilmiş motor bulunduran taşıtlar şeklinde tanımlanabilmektedir. Tanım çok fazla uzun ve detay gibi görünse de aslında çekicilerin göreci açık ve nettir. Bahsedilen kurtarıcı araçların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; çatallı çekici, kayar platform, tepeden çekici ve oto kurtarma şeklinde söylenebilmektedir.

Oto Çekici

Eğer aldığınız çekici hizmetinin bulunduğunuz noktaya çok uzak mesafede olduğu için yavaş geldiğini düşünüyorsanız en yakın oto çekici bulmayı deneyebilirsiniz. Ya da daima hızlı ulaşabilecek bir firma tercih edebilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 saat son derece hızlı ekibi ve araçları ile En yakın yol yardım olarak hizmetinizde yer almaktadır.

Leave A Comment