Çekici Fiyatları

Araç çekici ülkemizde ve dünyada en çok alınan hizmetlerden biridir. Kişiler aracıyla yolda kaldıklarında araba çekici çağırmak zorundadır. Bu nedenle her zaman çekici numarasını cep telefonuna kayıt etmeniz sizin için hızlı bir ulaşım sağlayacaktır.

Otomobil Çekici

Yolda kazaya karıştığınızda, ıssız bir yerde çamura saplandığınızda ya da otoyolda akünüz bittiğinde hızlıca Oto çekici aramalısınız. Araba çekici yanınıza gelerek aracınızı çekiciye alır ve sizi zor durumdan kurtarır. Araç çekici fiyatları sanıldığı gibi çok yüksek değildir. Yaşanılan durumun vehameti çekici fiyatlarını belirlemede bir etkendir. Kesin olarak araç çekici ücreti budur gibi bir rakam verilemez. Çünkü her şarta göre fiyat değişir.

Araç Çekici

Araç çekici yalnızca araba yolda kaldığında aranmaz. Bireyler ya da galeri firmaları farklı bir şehirden yeni bir araç aldıklarında da çekici ile iletişim kurabilir. Yaşadığınız şehirden başka bir şehirde araba satın aldığınızda bu araba kilometre yapmasın istediğinizde aracı çekici ile getirebiliriz. Böylece ne aracın değeri düşer ne de yolda başına bir şey gelme ihtimali kalır.

Çekici Fiyatları Değişimi

Tekli otomobil Taşıma, ikili otomobil Taşıma, dörtlü otomobil çekici, sekizli otomobil çekici, gemi çekici, ağır vasıta Taşıyıcı ya da motosiklet Taşıma fiyatları birbirinden farklıdır. Çekici fiyatları taşınan aracın cinsine ve çokluğuna göre değişir. Geniş araç filosu bulunan araç kurtarma firmamız her türlü aracınızı taşıyabilecek kapasitededir. Taşınan araçların şehir içinde ya da farklı şehirler arasında taşınıyor olması da fiyatı değişir. Bu durumda kilometre baz alınarak bir fiyat verilmektedir. Uzman çekici kadromuz her türlü çekici imkânı ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Yol Yardım Hizmeti

Yaşanabilecek kaza durumlarında aracın hasar durumu, çekiciye alınırken yaşanabilecek zorluklar da fiyatın içine dahil edilir. Kaza anında çekici görevlisi arkadaşlarımız sizleri istediğiniz araç tamircisine götürebilir. Karar vermekte zorluk yaşarsanız ilk müdahale için de sizlere yardımcı olmaktayız. Araçta hangi bölüm ile ilgili sorun varsa bu konuda bilgili olan arkadaşlarımız sizlere bilgi verebilir. Bilgi verme aşaması tamamen ücretsizdir. Çekici fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En doğru Yol Yardım Hizmeti ve objektif fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave A Comment