Çengelköy Çekici

Aracınızda bozulma, kaza veya lastik patlaması durumlarla karşılaştığınızda Çengelköy çekici hizmetinden faydalanmak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Haftanın 7 günü, 24 saat hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizin talepleri için çalışmaktayız. Trafikte, evinizin önünde ya da hiç bilmediğiniz bir yerde aracınızda oluşacak tüm sıkıntılarınız için telefonla ulaşıp konum bilginizi paylaşın.

Uzman Yol Yardım Ekibi

Uzman ekibimiz her türlü hazırlığa sahip aracımızla bulunduğunuz yere en kısa yoldan ulaşır. Aracınızın ve sizin ihtiyacınız olan tüm konularda destek olur. Aracınız tamir edilecek bir durumdaysa ya da hareket etmiyorsa en yakın anlaşmalı servise ulaşmanızı sağlar. Bu sayede sorununuz en kısa zamanda çözülmüş olur. Çengelköy çekici ile kaliteli hizmet politikası uygulanarak müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

Yol Yardım Hizmetleri

Trafikte aracınız çalışamaz hale geldiyse, akünüz bittiyse, lastiğiniz patlamışsa veya kaza meydana geldiyse telefonla bize ulaşın. Aracınızın aküsü şarj edilir, lastiğiniz patlamışsa değiştirilir. Kaza olduysa da aracınızın güvenli bir şekilde servise götürülmesi sağlanmaktadır. Ayrıca en çok karşılaşılan sıkıntılardan biri de yakıt bitmesi durumudur. Ekibimiz en kısa sürede size yakıt ulaştırır ve aracınızın hareket etmesi sağlanır. Bazı durumlarda araç içinde anahtar unutulur veya kilitli kalır. Bu durumda uzman ekibimiz bir çilingirle gelerek sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Yol yardım hizmetleri için günün her saatinde arayıp ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Oto Kurtarma İşlemleri

Aracınızla yaptığınız kaza sonrasında oto kurtarma işlemleri için bize ulaşın ve en kısa zamanda aracınızın tamir edilmesi için gereken işlemler başlasın. Çekici hizmetinin güvenilir kişilerden alınması ve oto kurtarmanın profesyonel ellerde yapılması çok önemlidir. Aksi halde zaten zarar gören aracınız daha da kötü bir hale gelir. Yoğun trafikte yaşanan kazalar sırasında araç sahipleri hem trafiği kilitledikleri için hem de kaza sebebiyle yoğun duygular içine girer. Bazen bu sıkıntılı süreçte ne yapılması gerektiği bile düşünülemez. Bu durumda tecrübeli ekibimiz sizlere bilgi ve teknik destek vererek süreci kolay atlatmanızı sağlar. İstanbul’da her türlü çekici, yol yardım ve oto kurtarma işlemlerinizde bize ulaşın ve yardım talep edin. En kısa zamanda sizlere destek olmak için kurtarma ekibimiz yola çıksın.

Bölgede Aracınızın lastiği patladıysa yada lastik problemi yaşadıysanız Çengelköy Lastikçi ekibimize konum atmanız yeterlidir. Hızlı bir şekilde yerinde Lastik tamir ve değişim hizmeti sunabiliriz.

Leave A Comment