Cevizli Çekici

Cevizli çekici hizmetlerimiz, Kartal-Cevizli bölgesinde karşılaşılan araç problemleri durumunda arıza durumlarını kısa sürede çözüme kavuşturmakta ve istenen yere aracınızın çekme işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.
Araçlarınızın trafikte kalması durumunda ya da tamirhane dışında arızanın giderilemeyecek olması durumunda Cevizli oto çekici hizmetlerimiz ve ekipmanlarımız ile birlikte aracınızın hasarının giderileceği konuma güvenli bir biçimde ulaştırılmasını sağlamaktayız.
Tek bir aracın çekilme hizmetinin yanı sıra Cevizli bölgesinde birden fazla aracın çekilme ihtiyacında da firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan çoklu araç çekme ekipmanlarımız da bulunduğunuz konumdan istediğiniz bölgeye hızlı bir biçimde ulaştırılmanızı sağlayabilmektedir.

Konu Başlıkları

Cevizli İkinci El Araç Taşıma

Cevizli bölgesinde yalnızca birinci el araçların alınması değil aynı zamanda ikinci el araçların taşınma işlemleri de yapılabilmektedir. Taşınma esnasında araçların herhangi bir hasara uğramadan kolaylıkla istenilen yerlere yol yardım ve Cevizli Lastikçi hizmeti sağlanmaktadır.
İkinci el araç taşıma işlemlerinde kullanılan ekipmanlar ile birinci el araçların taşınması esnasında kullanılan ekipmanlar aynı kalitede ürünlerdir. Herhangi bir ayrım yapılmadan aynı hassasiyetle taşıma işlemleri sağlanabilmektedir.
Cevizli çekici hizmetlerimiz içerisinde aynı zamanda büyük araçların da taşınması yapılabilmektedir. Bu süreç içerisinde çekici hizmeti almak istediğinizi belirtirken müşteri yetkililerimize araç büyüklüğü ile ilgili bilgi verilmesi süreci kolaylaştırmaktadır.
Cevizli oto çekici hizmetlerimiz bünyesinde aynı zamanda yerinde arıza kontrolü de yapılabilmektedir. Fakat trafiğin aksamaması adına çekme işlemleri tamamlandıktan sonra aracın genel kontrolleri yapılarak hasar tespiti sağlanabilmektedir.

Cevizli Araç Çekme Hizmetleri

Cevizli bölgesinde araç çekme hizmetlerimizden yararlanmak isteyenlerin öncelikli olarak firmamıza ulaşmaları ve bulundukları konumu tam adres olarak personellerimize iletmeleri gerekmektedir. Adresin iletilmesinin ardından ne kadar süre içerisinde belirtilen adreste olunacağına dair bilgi verilerek hızlı şekilde işlemler yapılabilmektedir.
Cevizli bölgesinde herhangi bir noktada arıza olması durumunda hızlı bir biçimde iletişime geçilmesi aynı zamanda işlemlerin de hızlı bir biçimde yapılmasını sağlamakta ve trafikte olası bir tıkanıklığın oluşmasını engelleyebilmektedir.
Cevizli çekici işlemlerinde müşteri yetkililerimiz ile görüşüldükten sonra isteğe bağlı olarak tamir işlemlerinin de firmamız tarafından yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Fakat bunun için talep oluşturulması gerekli görülmektedir.

Leave A Comment