Erenköy Çekici

Çekici, yolda giderken arıza yapmış ya da kaza yapmış araçların bulunduğu yerden istenilen yere götürülmesini sağlayan araçtır. Erenköy çekici hizmeti ile sürüş esnasında araçta oluşan bir arıza ya da herhangi bir kaza durumunda araç yerinden alınarak istenilen yere götürülmektedir. Çekiciler neredeyse her araç için hizmet sağlayabiliyor ancak aracın marka ve modeli çekici hizmeti için önemli olabilir, büyük araç ve kamyonlar için çekici araçlar özeldir. Çekici aracı çekerken kullanması gereken aletlerin hazırlanması ve bulundurulması içinde kazalı ya da arızalı aracın marka ve modeli önemli olabilir. 

Konu Başlıkları

Erenköy Çekici Yol Yardım

Araç çekicilere aynı zamanda kurtarıcı da denilmektedir, yol yardım hizmeti veren bu araçların çeşitleri bulunmaktadır. Erenköy çekici yol yardım araçları kaza yapan ya da arıza yapan araca uygun ve özel olarak hizmet vermektedir. Firma bünyesinde bulunan Oto çekici araçlar, hasarlı aracın olduğu yere ulaşarak aracı almaktadır. Araç kazalı ancak hareket edebilir durumda ise genel olarak vinçli kayar platform kullanılmaktadır. Araç hareket edebiliyorsa kayar platforma girmesi sağlanır ancak hasarlı araç hareket kabiliyetini kaybetmiş durumda ise çekicide bulunan vinç aracı kayar platforma çekerek araca sabitler. Çekici üzerine alınmış araç güvenli bir biçimde ve oluşan hasarın dışında bir hasar almadan ulaştırılacağı yere götürülür. 

Erenköy Çekici Oto Kurtarma

Erenköy çekici oto kurtarma, yolda kalmış ya da kaza yapmış tüm araçlar için en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Yolda kalmış araca hızla ulaşan profesyonel ekip aracı en doğru biçimde çekiciye yükler ve oto kurtarma işlemini gerçekleştirir. Çekici araçlar birkaç çeşide ayrılabilir ve bu çeşitler ile farklı biçimlerde araçlar çekiciye alınabilir. Aracın hasarı, ne şekilde yolda kaldığı ve kaza yapma durumu çekici hizmetleri için önemlidir. Çekici araba özel olarak tasarlanmış ve sadece araç taşımak için kullanılan bir arabadır. Çekici araba üzerinde bulunan rampa ve küçük vinç benzeri çekme bölümü ile yolda kalmış araç çekilir. Şehir içi ya da şehirler arası yolculuklarda olabilen olumsuz her durumda çekiciler hizmet vermektedir.

7/24 hizmet sunan Mobil Erenköy Lastikçi araçlarımızdan da Lastik servis bakım hizmeti alabilirsiniz.

Leave A Comment