Ertuğrul Gazi Çekici

Ertuğrul Gazi çekici ve taşıma hizmetimiz ile sizlere kısa sürede destek sunma amacındayız. Yolda arıza veren ve bir daha çalışmayan araçlarınız için en uygun çekici hizmetine bünyemizden ulaşabilirsiniz. Sizler için uzman bir kadro ve kapsamlı çekici araçlar ile hızlı bir hizmet sunmaktayız. Aramanızın üzerine müşteri temsilcilerimiz ile kurduğunuz diyalogda sizlerden bazı veriler istenecektir. Bu veriler araçlarınız ile uyumlu bir çekici gönderebilmek içindir. Araçlarınızın markası, modeli, kazası ya da arızası müşteri temsilcilerimizin sizlere sorduğu bilgiler arasındadır. Bunlara ek olarak araçların konumunu da alan temsilcilerimiz en uygun çekici araçları sizlere göndermektedir.

Çekiciler araçların güvenliğini sağlamak ile kalmamakta aynı zamanda insanların güvenliğini de etkilemektedir. Araçlarınızın bulundukları noktaya kadar gelen personellerimiz araçlarınızı dikkatli bir şekilde çekiciye yüklemektedir. Sizler de çekici sayesinde mahsur kalmış olduğunuz yoldan kurtulabilirsiniz. Araçlarınızın arızaları anlık olarak meydana gelen kazalardan kaynaklanabilmektedir. Ayrıca uzun süredir tek tük devam eden arızalar da araçların stop etmesine neden olabilmektedir. Her tür araç arızanız için telefonlarınızdan çekici telefon numarası tuşlayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Çekici Fiyatları

Ertuğrul Gazi çekici fiyatı araçlara bağlı olarak ayarlanmaktadır. Eğer aracınız şehir dışında bir yerde kaldı ise ve şehir içindeki servise götürülecek ise aradaki mesafe hesaplanmakta ve ona göre bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Ertuğrul Gazi Çekici ile Kusursuz Hizmet

Oto çekici konusunda uzun yıllar çalışmalar yapan firmamıza güvenebilir ve gününüzün her saatinde oluşan arızalar için bizleri arayabilirsiniz. Sizler için kusursuz bir hizmet sunmakta ve araçlarınızın güvenliğini kısa sürede sağlamaktayız.

Ertuğrul Gazi Çekici Hizmeti Özellikleri

Ertuğrul Gazi çekici hizmetinde sizleri uzun süreli tecrübeye sahip ve profesyonel bir ekip karşılamaktadır. Amatör olan çekicilere göre pek çok açıdan faydalı olan hizmetlerimizde yüksek kalite standartlarını ön planda tutmaktayız. Araçlarımız yeni nesil olanaklar ve son teknoloji ile hazırlanmıştır. Eğer siz de zaman kaybetmeden çoklu çekici hizmeti ile tanışmak ve aracınızı uygun fiyat aralıkları ile taşımak için bizlerden yardım alabilirsiniz. Hizmetlerimiz farklı model, marka ve özelliklere sahip tüm araçlarda geçerlidir.

Leave A Comment