Fenerbahçe Çekici

Aracınızın çalışmadığı ya da kaza yaptığınız durumlarda firmamızı her saatte arayarak destek talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz yere en kısa zamanda ulaşan uzman ekiplerimiz yapılması gerekenler konusunda size bilgi verir ve çekici hizmetini gerçekleştirirler. Bu sayede yaşadığınız sorun en kısa sürede çözülmüş olur. Kaza yapan ya da bozulan aracınız anlaşmalı servislere çekilerek tamir işleminin yapılması sağlanır. Deneyimli ekibimiz bulunduğunuz konuma ulaşmak için en uygun yollardan gelerek sizlere yardım eder. Haftanın 7 günü, günün 24 saati destek hattımızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Fenerbahçe çekici olarak hizmet kalitesi ve uzman ekibimizle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Konu Başlıkları

Araç Yol Yardım

Aracınız bozulduğunda 7/24 destek hattımıza ulaşıp bilgilerinizi iletince en kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşıp yardımcı oluruz. Genelde en sık karşılaşılan problemlerin başında araç çalışmaması gelir. Bu durumda uzman ekibimiz yapabileceği bir işlem varsa hemen yerinde müdahale eder. Eğer tamir işlemi uzun olacaksa en yakın servise götürerek yardımcı olur. Lastik patlamışsa, lastiğiniz gerekli aletler ve malzemelerle yerinde değiştirilir. Bazı durumlarda anahtar mekanizması kilitlenir. Böyle bir kilitlenme durumunda ekibimiz çilingir ile birlikte gelip anahtarın değiştirilmesine yardımcı olur. Eğer aracınızın yakıtı bittiği için yolda kalmışsanız, gereken yakıt desteği sağlanarak araç çalışır duruma getirilir. Araç yol yardım hizmetlerimiz sizlere destek olup işlerinizi kolaylaştırmak için hızlı bir şekilde yanınıza ulaşır.

Oto Kurtarma Hizmeti

Aracınız kazaya karıştığında ya da çeşitli sebeplerden yolda kaldığında oto çekici hizmetimiz ile en kısa zamanda size ulaşırız. Destek hattımızı arayıp talebinizi iletir iletmez. Deneyimli uzman ekibimiz şartlara en uygun teknolojik araç ve aletlerle bulunduğunuz konuma gelir. Aracınızın bulunduğu yerden çıkarılması gerekli olursa uygun ekipmanlarla aracınıza zarar vermeden işlem yapılır. Gereken vinç ya da halatlı sistemle aracınızın kurtarılması sağlanır. Firmamız bulunduğunuz zor durumda size gereken her türlü desteği sağlar. Aracınızın en kısa zamanda kurtarılması ve gereken tamir işleminin yapılması için en yakın anlaşmalı servise götürülmesi sağlanır. Yıl boyunca açık olan hizmetlerimize ulaşmak için arama yapmanız yeterlidir. Kaliteli ve hızlı çözümlerle aracınızın eski haline dönmesi için gereken hizmetler yapılır. 

Leave A Comment