Fikirtepe Çekici

Fikirtepe ve çevresinde faaliyet göstermekte olan firmamız her türlü çekici ve yol yardım hizmetini sunarak müşterilerine yardım etmektedir. Fikirtepe çekici hizmeti sayesinde Fikirtepe’nin neresinde olursanız olun firmamıza bir telefon kadar uzaktasınız. Firmamıza ulaşmanız durumunda en yakın ve araç tipinize en uygun durumdaki çekiciler en kısa zamanda adresinize yönlendirilir. Firmamız deneyimli kadrosu ve yenilenmiş çekici filosu ile müşterilerine en güvenli oto çekici hizmetini vermeye çalışmaktadır. Her türlü kaza, yolda kalma, araba arızası gibi durumlarda lokasyonunuza ulaşan firmamız isteğiniz dahilinde anlaşmalı olduğu tamirhaneler ya da yetkili servisler ile araba arızalarına çözüm getirmeye çalışır. 

Konu Başlıkları

Fikirtepe Yol Yardım 

Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati boyunca hizmet veren firmamız Fikirtepe yol yardım hizmetlerini müşterilerine sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Lokasyonunuza gönderilen yol yardım ekiplerimiz gerekli yol güvenlik tedbirlerini alarak aracınızın çekiciye yüklenmesi ve gerekli yerlere ulaşımını sağlar. Aynı şekilde aracınız tamir edildikten sonra istediğiniz adrese teslimini yapar. Firmamızda bütün bütçelere uygun yol yardım hizmet paketleri bulunmaktadır. Yol yardım hizmetleri sırasında profesyonel bir ekiple çalışmak aracınız için kritik önem taşır. Amatör kişilerce verildiği iddia edilen hizmetler araçları daha çok hasara uğratarak pek çok sürücüyü mağdur etmektedir. Bu sebeple bilinen ve güvenilir firmalardan hizmet alınması tavsiye edilir. Firmamız güvenilir ve hızlı hizmeti ile müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde birçok sürücü tarafından tercih edilmektedir

Fikirtepe Oto Kurtarma

İster kaza ister lastik patlaması ya da elektrik arızası, her gün birçok araba farklı sebepten ötürü yolda kalmaktadır. Fikirtepe oto kurtarma hizmeti sayesinde firmamız araçlarınızın bulunduğu yere gelerek araçlarınızı ve sizi kurtarır, aracınızı gerekli teknik servise ya da anlaşmalı oldukları tamirhanelere ulaştırır. Firmamız araç sürücülerini mağdur etmemek adına en uygun fiyat politikasını benimsemiştir. İhtiyacınız olduğu durumda size sadece bir telefon uzakta olan oto kurtarma hizmetimiz sayesinde aracınızı güvenle çektirebilirsiniz. Deneyimli kadrosu ile adresinize anında gelerek ve aracınıza hasar vermeden çekici hizmeti veren firmamız sayesinde kaza, lastik patlaması, elektrik arızası gibi durumlardan en kolay şekilde kurtulursunuz. 

Leave A Comment