Gülsuyu Çekici

Motorsiklerler için de çekici uygun bir hizmettir. Gülsuyu çekici yük taşıma işlemi sırasında ya da belirlenmiş bir rotaya aracınızın ulaşımı sağlanırken daima yanınızda olmaktadır. Firmamız tarafından hızlı verilen bu hizmet sayesinde trafikte kendinizi yalnız hissetmeniz engellenmektedir.

7 gün 24 saat Çekici Hizmeti

Başınıza gelecek herhangi bir kaza ya da aracın durduk yere arızalanması olaylarında çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Durduk yere arıza veren araçlar kısa süreli mesafelerde yeniden çalışsa bile bu durum pek uzun sürmemekte ve araç arızası yeniden nüksetmektedir. Firmamız her an meydana gelebilecek arızalar için 7 gün 24 saat çekici hizmeti sunmaktadır.

Çekici kavramı trafiğe sık çıkan kişilerin hemen hemen her gün duydukları bir kavramdır. Özellikle İstanbul tarzı yoğun ve trafikten muzdarip bölgeler için parkın yasak olduğu bölgelerde durmuş araçları görmek mümkündür.

Gülsuyu Çekici Firmaları

Gülsuyu çekici firmaları, hemen hemen her tipte aracın arıza durumunda araca ulaşarak onu en yakın servise götürme imkanını sağlamaktadır. Çekicilerin sahip olduğu iç hacmi sayesinde taşınacak olan araç boyutunun pek de bir önemi olmamaktadır. Kurtarıcı adını da alan çekici araçlar, prosedürde römork ya da yarı römorklar ve diğer her türlü araç modelini çekmek için üretilmiş motorlu taşıtlar şeklinde tanımlanabilmektedir. Bahsedilen çekici araçlar tek bir tip olmamaktadır. Birden fazla çeşidi bulunan kurtarıcıların çeşitleri çatallı çekici, kayar platform, tepeden çekici, Yol Yardım ve oto transfer çekici şeklinde ifade edilebilmektedir. Bu çeşitler kendilerine ait özelliklere göre farklı isimler almışlardır.

Gülsuyu Çekici Fiyatları

Gülsuyu çekici fiyatları çekilecek olan aracın en ve boy olarak boyutuna, taşınacak olan mesafenin km olarak uzaklığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatları değişkenlik gösteren bazı çekiciler yalnızca trafikteki araçlarda yaşanan sorunlar için hizmet sağlarken bazı çekiciler ise sanayi alanında kullanılmak için üretilmişlerdir. Fazla tonlara sahip yükleri taşımaya elverişli bu çekiciler sanayi alanında pek çok farklı amaca hizmet etmektedir.

Eğer trafikte iseniz ve aracınızla ilgili bir problem yaşıyorsanız irtibat numaralarımızdan 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilir ve durumunuzu bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Tüm çekici araç modellerimiz uygun fiyatlar ile hizmetinizdedir. Ayrıca Gülsuyu Mahallesinde 24 Saat Açık Lastikçi hizmetimizden’de faydalanabilirsiniz.

Leave A Comment