Idealtepe Çekici

Araç çekicileri şeklinde tabir edilen kelime grubu genel anlamı ile bakıldığında; yardıma muhtaç yolda kalmış araçların kurtarılıp en yakın yetkili servise taşınması işlemleri ile ilgilenen taşıtlardır, şeklinde değerlendirilebilmektedir. Bu kavramı özellikle trafiğe sık çıkan insanlar telaffuz etmektedir. Çekiciye ihtiyaç duyan illerin başında da hiç tereddütsüz yoğun araç trafiğine sahip olan iller gelmektedir. Ankara, İstanbul gibi illerde çekiciler adeta kurtarıcı görevi görmektedir. Idealtepe çekici tarafından gerçekleştirilmekte olan hizmetlerin başında zor durumda kalmış araçların kurtarılması ve uygun görülen noktaya ulaşımının sağlanma işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından bu işlemler için talep edilen fiyat aralığı ise son derece uygun ve bütçe dostu olmaktadır.

Konu Başlıkları

En Yakın Idealtepe Oto Çekici

Size en yakın konumda yer alan Idealtepe oto çekici hizmetine web adresimiz aracılığı ile veya bir telefonla kolaylıkla erişebilirsiniz. Firmamız çok farklı model ve boyuta sahip araçlara zarar gelmeden yerinden alınma, çekici araca yüklenme ve istenilen noktaya bırakılma işlemlerini son derece hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilmektedir. Dilerseniz aracınıza herhangi bir arıza gelmeden uzun yollar için de çekicileri kullanabilirsiniz. Böylelikle saatler boyu süren uzun yolculuklarda şoförlük yapmamış ve kendinizi boştan yere yormamış olursunuz. Firmamız tarafından verilen lüks taşıma işleminden yararlanabilir ve aracınızın seçiminize göre ikili, üçlü ya da dörtlü taşınmasını tercih edebilirsiniz.

Oto Çekici Fiyatları

Idealtepe çekici bünyesinde sadece tek bir tip modelde çekiciler değil, birden fazla çeşidi bulunan çekici araçlar bulunmaktadır; kayar platforma sahip çekici, tepeden olan çekici, çatallara sahip çekici, oto transfer çekiciler de bulunmaktadır. Oto çekici fiyatları ise farklı faktörlere göre belirlenmektedir. Bunlar arasında, çekilmesi istenen aracın en ve boyuna göre büyüklüğü, çekilmesi istenen aracın mesafe olarak ne kadar uzak olduğu, nereye götürülmesinin istendiği gibi etkenler yer almaktadır.  Eğer trafikte zor durumda kaldıysanız ve aracınızla ilgili bir problem oluştuysa irtibat numaralarımızdan günün her saati bizimle iletişim kurabilir ve arıza durumunuzu bize bildirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kayar platforma sahip en yakın yol yardım hizmeti sunan firmamız tepeden çekici, çatallara sahip çekici, oto transfer çekici gibi tüm çekici araç modellerimiz uygun fiyatlar ile hizmetinizde olacaktır.

Leave A Comment