Istanbul Çoklu Çekici

Istanbul Çoklu Çekici Şehirler Arası Kurtarma Taşıma, aslında üç farklı görevi yerine getirmektedir. Araçların bir şehirden diğerine nakliyesi, arızalı ve kaza yapmış araçların oldukları yerden alınarak olması gerektikleri yere ulaştırılmaları ve alım satımı yapılan araçların toplu olarak istenilen satış yerlerine teslim edilmeleri görevleri arasındadır. Sıfır, ikinci el veya arızalı araçların nakliyesi için çoklu taşıma en fazla tercih edilen nakliye hizmetlerinden biridir. Firmamız teknolojiye uygun ekipmanları, profesyonel ve donanımlı personeli ile 7/24 hizmete hazırdır. Yer bildirim uygulaması ve kaskolu araçları ile araçlarınızın güvenliği her zaman kontrol altındadır. Gerektiğinde kullandığımız tedarikçi ağı ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Konu Başlıkları

Çoklu Çekici Şehirler Arası Kurtarma Taşıma Avantajları

Istanbul Çoklu Çekici şehirler arası kurtarma taşıma firmaları arasında öncülerden biri olan firmamız, görevini başarılı ve en kısa zamanda gerçekleştirmeyi amacı haline getirmiştir. Beşli ve sekizli araçlarımızla yaptığımız toplu taşıma işlemi hem yakıt hem de vakit tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Issız yollarda, otobanlarda arızalanan, kaza yapan araçlar kolayca yerlerinden alınarak gitmesini istenilen adreslere kolayca ulaştırılmaktadır.

Uzun Mesafe Araç Kullanmamanız için

Şehirler arası çoklu taşıma hizmeti bütçenizi zarara uğratmadığı gibi sizi çok zor durumlardan kurtaracaktır. Uzun mesafe araç kullanmak istemediğinizde, siz uçakla istediğiniz yere rahatça giderken, Firmamız Çoklu çekici hizmetiyle aracınızı istediğiniz yere ulaştırabilmektedir. Toplu araç alım satımı yapanlar için şehirler arası özellikle istanbul’dan başka bir ile aracını kullanmadan götürmek isteyenler için Istanbul Çoklu Çekici kurtarıcı bir hizmet haline gelmiştir. Nakliye sigortası yapılmış tüm araçlar emniyetli bir şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır. Hidrolik makaralı vinç aracılığı ile araçlar damperli platforma yerleştirilmektedir. Varış noktasında ise platform yukarı kaldırılarak kontrollü bir şekilde araçların yerlerine ulaşması sağlanmaktadır.

Çoklu Çekici Fiyatları

Istanbul Çoklu Çekici şehirler arası kurtarma taşıma fiyatları pek çok unsur göz önüne alınarak hesaplanmaktadır. Gidilecek mesafe, yol masrafları, aracın büyüklüğü, konumu ve durumu, servis ücreti fiyatlamada belirleyici özelliklerden bir kaçıdır. Trafik kazasına uğramış bir araç ile sağlam bir aracın taşınmasında farklı fiyat uygulanacağı aşikardır. Ayrıca kullanılan araç büyüklüğü de fiyatlara yansımaktadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak, fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave A Comment